انتصاب دکتر کمال الدین ناصری به عنوان رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دکتر کمال الدین ناصری به عنوان رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دکتر کمال الدین ناصری، استادیار گروه آموزشی مرتع و آبخیزداری دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست را به مدت دو سال، به عنوان رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست منصوب كرد.

دکتر ناصری از دی ماه سال 1388 با سمت معاون دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست مشغول به فعالیت بوده اند. وی تا کنون سه بار به عنوان هیأت علمی برگزیده دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست شناخته شده و هم اکنون داور سه نشریه تخصصی در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست می باشد.

عضویت در کارگروه محیط زیست، آب، منابع طبیعی و کشاورزی اتاق فکر استان و عضویت در دو گروه بین المللی تحقیق در زمینه اکولوژی گیاهی از دیگر سوابق اجرایی ایشان می باشد. دکتر ناصری  نویسنده همکار در دو مقاله‏ منتشر شده در نشریه Science و یک مقاله در نشریه Nature   بوده و همچنین  نویسنده مسئول و همکار در چندین مقاله ISI با درجه Q1 و داری چندین مقاله علمی و پژوهشی داخلی و همایش‏های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

" چرای دام در مرتع و چراگاه" و " تحلیل عملکرد چشم انداز، شیوه های پایش و ارزیابی مراتع" نام دو کتاب منتشر شده دکتر ناصری در سال های فعالیت وی در دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

دکتر کافی همچنین طي نامه اي از زحمات دكتر شهناز دانش، رئیس پیشین این دانشکده، تشكر و قدرداني كرد.

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (8 نظر)

  دکتر عاقل
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷

  ضمن عرض تبریک با توجه به شایستگی ایشان متمئن هستم ایشان در کارها موفق خواهند بود . موفقیت ایشان را از خداوند متعال ارزومندم. موفق باشید

  امیری شیروان
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰

  جناب آقای دکتر ناصری انتصاب جنابعالی را به عنوان رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد صمیمانه تبریک عرض مینمایم و از درگاه حضرت حق موفقیت وپیروزی شما را آرزومندم .

  ناشناس
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۲

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از زحمات چند ساله خانم دکتر دانش،بسیار بسیار از آقای دکتر کافی تشکر میکنیم که جناب دکتر ناصری را به ریاست دانشکده منصوب کردند .جناب دکتر ناصری بسیار با اخلاق،دانا و تواناوموثر در دانشکده منابع طبیعی هستند.به امید پیشرفت روز از افزون برای این استاد بزرگوار و گرانقدر

  ناشناس
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰

  دکتر ناصری فردی بسیار فرهیخته و موفقی هستند.این منصب بسیار شایسته ایشان است

  Nodrat
  سه‌شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵

  واقعا که عالیه.... با تشکر از زحمات استاد دانش . واقعا مدیریت و تدبیر این خانم مثال زدنی بوده است....دانشکده منابع طبیعی از سال ورود ما(92) بسیار متحول و مجهز شده است...

  ناصر شاهنوشی
  چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴

  مسئولیت جدید همکار بزرگوار و صاحبنظر ارجمند و دوست گرانقدر جناب آقای دکتر ناصری قطعا منشا اثر بسیار خواهد بود و دانشکده منابع اگرچه از مدیریت اندیشمند گرانسنگ سرکار حانم دکتر دانش بی بهر شد ولی جایگزینی جناب آقای دکتر ناصری خلا ایشان را جبران خواهد نمود برای سرکار خانم دکتر دانش ارزوی سلامتی و برای آقای دکتر ناصری موفقیت روزافزون خواستارم

  نورایی
  پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵

  انتصاب شایسته جناب آقای دکتر ناصری استاد گرامی را به سمت ریاست دانشکده تبریک عرض میکنم. با آرزوی موفقیت های روزافزون برای ایشان..
  با تشکر از زحمات سرکار خانم دکتر دانش

  دکتر جواد صالحی فدردی
  پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۶

  جناب آقای دکتر ناصری،
  انتصاب بجا و شایسته شما را به ریاست دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست تبریک می گویم و آرزوی موفقیت روزافزون را برای شما و مجموعه همکارانتان در دانشکده دارم.
  شایسته است تا از زحمات موثر خانم دکتر دانش تقدیر کرده، سلامت و شادکامی روزافزون را برای ایشان در خاتمه این مسولیت آرزو نماییم.
  دکتر جواد صالحی فدردی
  معاون دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی

  آخرین اخبار