انتصاب دكتر محسن خلیلی به عنوان مدیر گروه آموزشی علوم سیاسی

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر محسن خلیلی به عنوان مدیر گروه آموزشی علوم سیاسی

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دکتر محسن خلیلی، استاد گروه آموزشی علوم سیاسی دانشکده علوم اداری و اقتصاد را به مدت دو سال، به عنوان مدير گروه آموزشي علوم سیاسی منصوب كرد.

دکتر خلیلی دارای 47 مقاله علمی – پژوهشی، 16 مقاله علمی – ترویجی و 21 مقاله در همایش های داخلی و خارجی است.

"فرصت ها و چالش های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در منطقه ی خاورمیانه"، "چیستان قاجار"، "امام خمینی توسعه ی سیاسی و کوشش های مدرن و "بازیابی هویت ملی در مذاکرات مجلس اول مشروطه" عنوان کتابهای تالیفی وی و کتاب "روش نگارش مقاله ی پژوهشی در علوم سیاسی" عنوان کتاب ترجمه شده دکتر خلیلی می باشد.

وی همچنین در 80 همایش داخلی و خارجی شرکت کرده و مجری 11 طرح پژوهشی داخل و خارج دانشگاه بوده است.

عضویت در انجمن علوم‌سیاسی ایران، انجمن ایرانی روابط بین‌الملل، انجمن بین‌المللی همکاری‌های علمی ایران‌شناسی، انجمن ژئوپلیتیک ایران و عضویت در کمیته علمی چندین همایش و شورای نویسندگان چندین فصل نامه از سوابق اجرایی وی می باشد.

دکتر خلیلی صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر دوفصل‌نامه‌ی ممالک محروسه و برگزار کننده کارگاه آموزشی و پژوهشی عنوان یابی در پژوهش های علوم سیاسی نیز می باشد.

دکتر کافی همچنین طي نامه اي از زحمات دكتر سید محمدعلی تقوی ، مدیر قبلي اين گروه، تشكر و قدرداني كرد.

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (3 نظر)

  مجتبی کفاشان
  سه‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶

  درود بر همه
  ضمن تبریک این رخداد مسرت بخش به خانواده بزرگ دانشگاه، آرزوی موفقیت بیش از پیش برای آقای دکتر خلیلی استاد محبوب و موفق گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد را از درگاه ایزد منان خواهانم
  مجتبی کفاشان

  سیدجلال زمانیان کشفی
  سه‌شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳

  در آسمان دانشگاه فردوسی مشهد ستارگانی پرفروغ هستند که شعاع محبت،حسن سلوک و رفتار اسلامی و انسانیشان گرمابخش دیگران است و دکتر محسن خلیلی از جمله این خوبان است.این انتصاب شایسته بر جامعه دانشگاهیان دانشگاه پرافتخار فردوسی مشهد خجسته و مبارک باد.امید آن که این استادعالیمقام بیشتر از پیش افتخارآفرین باشند

  جواد شایسته
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۵۰

  با سلام و ارادت تام خدمت مجموعه علوم سیاسی ، اساتید گرانقدر و دانشجویان و همکلاسی های عزیزم . این انتصاب شایسته را خدمت استاد عزیز م دکتر محسن خلیلی تبریک میگم و آرزوی تندرستی برای تک تک اساتید و همکلاسی هام دارم .

  آخرین اخبار