ابقای دکتر ابوالفضل باباخانی به سمت معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ابقای دکتر ابوالفضل باباخانی به سمت معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دکتر ابوالفضل باباخانی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی متالورژی و مواد دانشکده مهندسی را به مدت دو سال دیگر، به عنوان معاون اداری و مالی دانشگاه منصوب كرد.

مدیریت اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد، معاونت اداری و مالی دانشکده مهندسی، مدیریت گروه مهندسی متالورژی و مواد و مسئول گروه فنی و مهندسی جهاد دانشگاهی مشهد از سوابق اجرایی دکتر باباخانی می باشد.

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (4 نظر)

  بهروز شکیبا
  يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷

  انتصاب مجدد آقای دکتر ابوالفضل باباخانی، دانشیار گروه آموزشی مهندسی متالورژی و مواد دانشکده مهندسی به جامع دانشگاهیان تبریک عرض می نمایم.

  زهرا اصغری
  يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳

  با سلام و احترام
  این انتصاب شایسته را به محضر گرانقدر آقای دکتر کافی ، دکتر باباخانی و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال آرزوی سربلندی و موفقیت برای ایشان دارم .و من الله التوفیق

  يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۱

  جناب آقای دکتر ابوالفضل باباخانی اقای مجدد جنابعالی را در سمت معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد ، تبریک عرض می نمایم.
  ارادتمند شما

  مسعود مجیدی
  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۴۰

  برخود واجب می دانم انتصاب مجددجنابعالی را به عنوان معاونت اداری ومالی دانشگاه تبریک گفته و از خداوند متعال موفقیت آن بزرگوار را خواهانم. اطمینان واثق دارم با توجه به تعهد، تخصص، دیدگاه و تجربه جنابعالی شاهد پیشرفتهای دانشگاه بوده وخواهیم بود.

  آخرین اخبار