مراسم استقبال از بهار و تجلیل از همکاران بازنشسته در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی برگزار شد.

ارسال شده در تاریخ :
مراسم استقبال از بهار و تجلیل از همکاران بازنشسته در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه از دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی نشست صمیمی استقبال از بهار و تجلیل از همکاران بازنشسته دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد امروز دوشنبه 17 اسفند ساعت 12 در تالار شورای شماره یک دانشکده با حضور مدیریت و همکاران این دانشکده برگزار شد.

دکتر سید امیر امین یزدی در سخنانی ضمن تجلیل از همکاری ارزشمند همکاران فرا رسیدن نوروز باستانی سال 1395 را پیشاپیش تبریک گفتند و برای بازنشستگان عزیز دانشکده آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت نمودند.

در این مراسم دکتر جواد صالحی فدردی معاون دانشکده و دکتر حجه الاسلام قندیلی از همکاران هیات علمی در سخنانی به ارزش خدمت صادقانه و دنیای بعد از بازنشستگی اشاره کردند. در ادامه همکاران بازنشسته دانشکده آقایان گلمکانی، علیرضا میر محرابی، غلامرضا قربانی، جعفر مدرسی ، عصمت طافحی و ثمینه عابد هر کدام در سخنان کوتاهی از خاطرات خوب خود در خانواده صمیمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی گفتند و از همکاران خواستند بابت هر گونه قصور احتمالی حلالشان کنند.

در پایان از طرف مدیریت دانشکده هدایایی به رسم یادبود تقدیم این عزیزان شد. پایان بخش مراسم عکس یادگاری همکاران در مقابل دانشکده بود.

19091

19088

19090

19094

19093

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  الهام صباحی
  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰

  چقدر از دیدن عکس ها خوشحال شدم . بهترین کارمندان و اساتید دانشکده ما دارد تو اخلاق و کار نمونه هستند خدا همشون حفظ کنه . سلام به همه اساتید عزیز و کارکنان خوب این دانشکده . درود به شما که با عملتون به ما درس اخلاق دادید

  آخرین اخبار