مدیر پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

ارسال شده در تاریخ :
مدیر پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر عبدالكريم سجادي استاد گروه آموزشی مهندسي متالورژي و مواد را به عنوان مدير پژوهشي دانشگاه منصوب كرد.

در قسمتی از این حکم آمده است :

ضروري است در دانشگاه جامعي چون فردوسي مشهد با وجود تنوع رشته اي موجود بسته هاي حمايتي پژوهشي متناسب با نياز ها و خواسته هاي ويژه هر دانشكده تهيه گردد و با كاهش زنجيره فرآيند هاي اداري و استفاده از خرد جمعي زمينه كاهش اتلاف وقت و سرمايه همكاران به نفع انجام پژوهش هاي سودمند و مؤثر فراهم تر گردد.

نيك آگاهيد كه  نيل به اهداف مندرج در سند راهبردي دانشگاه به طور مستقيم با برون داد هاي كارآمد پژوهشي ميسر است و اميد وارم با استفاده از ظرفيت هاي موجود به ويژه استادان ارجمند دانشگاه و كارشناسان محترم و خبره مديريت پژوهشي در تحقق اين مطالبه موفق و پيروز باشيد.

مدیریت آزمایشگاه مرکزی دانشگاه در سالهای 83 الی 87 ، معاون پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی در سالهای 87 الی 93 و مدیریت گروه آموزشی مهندسی متالورزی و مواد در حال حاضر از سوابق اجرایی دكتر عبدالكريم سجادي می باشد
    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (2 نظر)

  مرادي
  چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶

  با عرض تبريك خدمت استاد ارجمند و شايسته جناب آقاي دكتر سيد عبدالكريم سجادي. انتخاب بجا و شايسته جنابعالي نشان از ذوق مديريتي والا و شناخت دقيق جناب دكتر كافي از شماست. ضمن اينكه مهر تاييد بر شناخت كساني است كه به حق شما را انساني شايسته و سيدي بزرگوار و مديري لايق در طول خدماتتان ميدانند. آرزوي توفيق و نزول بيشتر الطاف خداوندي را برايتان دارم. ارادتمند شما.

  سیدصادق علوی
  سه‌شنبه ۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷

  انتخاب شایسته و به جای شما را صمیمانه تبریک عرض مینمایم. امیدوارم موفق و پیروز باشید.

  آخرین اخبار