برنامه های ویژه دانشجویان جدید دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برنامه های ویژه دانشجویان جدید دانشگاه فردوسی مشهد

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم در دانشگاه فردوسی مشهد، به منظور آشنایی با ضوابط و مقررات دانشگاه در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی، دانشگاه فردوسی مشهد اقدام به برگزاری برنامه هایی به شرح ذیل برای دانشجویان پذیرفته شده در سال 1395 نموده است :

گردهمايي دانشجويان مقطع كارشناسي ورودي 1395 دانشگاه فردوسي مشهد

مراسم " آیین ورود "  گردهمایی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی 1395 با حضور مسئولان دانشگاه در روزهای دوشنبه 5 مهر ماه 95 ویژه پسران و روز سه شنبه 6 مهر ماه 95 ویژه دختران در محل مجموعه ورزشی 22 بهمن پردیس دانشگاه فردوسی مشهد از ساعت 7/30 الی 9/30 صبح برگزار می‌ شود.

همچنین به منظور آشنایی دانشجویان گرامی با  فعالیت های علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ؛ "نمایشگاه مهر" با حضور تشکل های اسلامی دانشجویان، انجمن های علمی دانشجویی، کانون های فرهنگی هنری، و بخش های مختلف اداری دانشگاه در حوزه های آموزشی و رفاهی در بیش از 40 غرفه، پذیرای دانشجویان گرامی خواهد بود.

دانشجویان محترم می توانند در تاریخ ذکر شده از ساعت 10 الی 12 از این نمایشگاه بازدید نمایند. محل برگزاری نمایشگاه، جنب سالن گردهمایی در مجموعه ورزشی 22 بهمن پردیس دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

گردهمايي دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد و دكتري ورودي 1395 دانشگاه فردوسي مشهد

به منظور آشنایی دانشجویان گرامی با ضوابط و مقررات دانشگاه در حوزه های آموزشی و پژوهشی؛ گردهمایی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ورودی 1395، با حضور مسئولان دانشگاه در روز دوشنبه 5 مهر ماه 95 از ساعت15:30 الی 17:30  در محل مجموعه ورزشی 22 بهمن پردیس دانشگاه  فردوسی مشهد برگزار می‌گردد.

دانشجویان گرامی می توانند در تاریخ ذکر شده از نمایشگاه مهر که جنب سالن گردهمایی در مجموعه ورزشی 22 بهمن پردیس دانشگاه فردوسی مشهد می باشدبازدید نمایند. 

همایش میثاق با امام

با توجه به همجواري دانشگاه فردوسی مشهد  با حرم مطهر رضوي، همايش ميثاق با امام (اولين تشرف جمعي دانشجويان به حرم مطهر و زيارت مضجع شريف رضوي و شركت در مراسم معنوي دعاي كميل)، با هماهنگي آستان قدس رضوي در يكي از رواق هاي حرم مطهر در عصر روز پنج شنبه، 8 مهرماه، برگزار خواهد شد.

 

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار