تجلیل از داور ملی فوتبال استان

ارسال شده در تاریخ :
تجلیل از داور ملی فوتبال استان

همزمان با آغاز رویداد مشهد 2017 ، نشست تخصصي ظرفيتهاي گردشگری ورزشی  در مشهد با تاكيد بر جايگاه داوري فوتبال همراه با تجليل از داور با اخلاق استان توسط مديريت دانشكده علوم ورزشي دانشگاه فردوسي مشهد، انجمن پارسه و همراهي هيات فوتبال استان در محل تالار اجتماعات دانشكده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. 

به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه مستقر در دانشكده علوم ورزشي دانشگاه فردوسي مشهد ، غلامحسين نوعي به نمايندگي از انجمن پارسه به شركت كنندگان در جلسه خوشامد گفت و فلسفه برگزاري نشست ششم انجمن در آستانه ورود به سال 2017 را پاسداشت از جامعه داوري فوتبال استان و تجليل نمادين از داور خوب و با اخلاق فوتبال ملي  آقای سعید جمشيديان اعلام كرد. 

در ادامه دكتر قاسميان مقدم متخصص روانشناسي ورزش مطالبی در خصوص جايگاه روانشناسي در ورزش و بويژه داوري فوتبال ارايه نمود و دكتر محمد مهدي برادران  ريس هيات فوتبال استان در مراسم تقدير از سعيد جمشيديان داور ملي خراسان رضوي كه در دانشكده علوم ورزشي دانشگاه فردوسي مشهد برگزارشد، عنوان كرد: اين مراسم را به عنوان مراسم تقدير از سعيد جمشيديان داور ملي خوب استان كه به دليل بيماري سرطان چهار سال است كه دچار كسالت شده بود، برگزار كرديم.

برادران درخصوص سعيد جمشيديان اظهار كرد: وي سمت هاي مختلفي در هيات فوتبال و ساير رشته هاي ورزشي در سطح استان داشته است. جمشيديان فردي دلسوز و زحمت كش است اميدوارم بتواند با بهبود وضعيت در سطوح بالاي فوتبال قضاوت كند.

در ادامه اين جلسه دكتر عطارزاده مدير دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه فردوسي مشهد و عضو هيات علمي دانشكده علوم ورزشي، محمد فريماني ريس كميته داوران فوتبال استان، مهندس خادم پير شهردار طرقبه و چند تن از پيشكسوتان جامعه داوري و فوتبال به ذكر سجاياي اخلاقي آقاي جمشيديان پرداختند.

جمشيديان نیز در اين مراسم گفت: بسيار خوشحالم كه به چنين مراسمي دعوت شدم. 16 سال است كه در داوري فعاليت مي كنم و از اسفند 1391 موفق به كسب داوري درجه ملي شدم و قرار بود در سال 92 در ليگ برتر قضاوت بكنم اما متاسفانه  در خردادماه 92 به دليل بيماري و كسالت نتوانستم به بحث داوري در ليگ برتر و ليگ يك بپردازم.

در پايان  از تنديس ايشان كه به توسط انجمن پارسه تهيه شده بود رونمايي گرديد و هدايایی از سوی حاضران در جلسه تقديم داور با اخلاق فوتبال استان شد.

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  جمعه ۱۷ دي ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴

  تجليل از اقاي جمشيدي اين داور زحمت كش كمترين كاري بود كه براش انجام شد

  آخرین اخبار