انتخاب عضو هيات علمی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان خاك شناس ممتاز و استاد برتر علوم خاك كشور

ارسال شده در تاریخ :
انتخاب عضو هيات علمی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان خاك شناس ممتاز و استاد برتر علوم خاك كشور

در پانزدهمين كنگره علوم خاك ايران كه در شهريور ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد ، دكتر امير فتوت ، استاد و عضو هيات علمي گروه آموزشي علوم خاك دانشكده كشاورزي دانشگاه فردوسی مشهد ، به عنوان خاكشناس ممتاز واستاد برتر كشور معرفي شد.

شايان ذكر است :  كنگره علوم خاك ايران  هر دو سال يكبار از سوي انجمن علوم خاك ايران كه اعضاي آن ازميان اعضاء هيأت علمي، دانشجويان و محققان علوم خاك ، كشاورزي و محيط زيست است، برگزار مي شود.

اين كنگره هردو سال يكبار در يكي از دانشگاههاي كشور برگزار مي شود و  امسال دانشگاه صنعتي اصفهان ميزبان اين كنگره بود و شركت كنندگان برنامه هاي اين همايش علمي را با محوريت خاك و محيط زيست و با شعار خاك ، سلامتي و زندگي برگزار نمودند و در بخش معرفی اساتید برتر دكتر امير فتوت ، استاد گروه آموزشي علوم خاك دانشكده كشاورزي دانشگاه فردوسی مشهد ، به عنوان خاكشناس ممتاز و استاد برتر كشور معرفي شد.

fotovat

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (4 نظر)

  ناصر شاهنوشی
  سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۲۳

  با سلام انتخاب استاد گرانقدر اقای دکتر امیر فتوت به عنوان استاد ممتاز خاکشناسی کشور از سوی انجمن علوم خاک موجب مباهات همه ماست . این انتخاب به غایت صواب را به ایشان و اعضا خانوداه بزرگ دانشکده کشاورزی تبریک بسیار می گویم

  فهیمه نیک بین
  سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳

  تبریک فراوان خدمت جناب اقای دکتر فتوت بابت این انتخاب شایسته. به حق که ایشان باعث افتخار گروه علوم خاک و دانشکده کشاورزی بوده و هستند.

  attarzadeh
  سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶

  و باسلام و تبریک. همیشه مایه افتخار هستید. سالم و تندرست باشید.

  صفیه علیمحمدی
  چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۸

  با سلام و خسته نباشید
  انتخاب به جا و شایسته جناب آقای دکتر فتوت را به عنوان استاد برتر کشور تبریک عرض می نمایم. بنده خودم از شاگردان کوچک این استاد بودم و از همین جا عرض ارادت خودم رو به محضر ایشان تقدیم می دارم. بیان شیوا و شیوه درست تدریس ایشان همیشه برای من ستودنی بود. حتی وقتی وارد مرحله کارشناسی ارشد شدم باز هم مطالب سنگین و غیرقابل فهم اساتید دیگر را با مراجعه به جزوات این استاد عزیز می فهمیدم. بسیار ممنونم از ایشان و به این وسیله مراتب قدر دانی خود را اعلام می دارم. پاینده و سلامت و شاد باشی استاد خوبم.
  علیمحمدی. خاکشناسی 78

  آخرین اخبار