انتصاب دكتر مهدی سهرابی به عنوان مدير تربيت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر مهدی سهرابی به عنوان مدير تربيت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر مهدی سهرابی، استاد گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی را به مدت دو سال، به عنوان مدير تربيت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب كرد.

در این حکم آمده است:

نظر به پيشنهاد معاونت محترم فرهنگي - اجتماعي و دانشجويي دانشگاه و با عنايت به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي هاي جناب عالي به موجب اين حكم با حفظ سمت و وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان مدير تربيت بدني دانشگاه منصوب مي شويد. تداوم حضور فعال ، پويا و پررنگ دانشگاه فردوسي مشهد در عرصه هاي ورزشي و كسب جايگاه ارزشمند و در شان دانشگاه فردوسي مشهد در ورزش قهرماني و توجه به تندرستي و سلامت عمومي اعضاي خانواده بزرگ دانشگاه فردوسي مورد انتظار است. وظيفه اي كه اميد است حضرتعالي در اين دوره مسئوليت بر آن همت گماريد.

دکتر مهدی سهرابی ، استاد گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ، رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه در حال حاضر، معاون مديريت تربيت بدني بین سالهاي 1377 الي 1379، معاون اداری و مالی دانشكده تربيت بدني و علوم ورزشي بين سالهاي 1379 لغايت1381، معاون آموزشي ـ دانشجويي دانشكده تربيت بدني و علوم ورزشي بين سالهاي 1381 لغايت1384، مدير خدمات دانشجويي دانشگاه بين سالهاي 1387 لغايت1391​، معاون دانشكده علوم ورزشي از سال 1393 لغایت 1396، عضو هيئت مؤسس انجمن علمي رفتار حركتي، عضو انجمن علمي هيپنوتيزم باليني ایران، همچنین وی علاوه بر تأليف و ترجمه بيش از 14 كتاب تخصصي، تأليف و تدوين بيش از 85 مقاله علمي ـ پژوهشي در مجلات علمي ـ پژوهشي و 60 همايشهاي معتبر داخلي و خارجي، عنوان پژوهشگر برتر در اولين همايش ملي ورزش و سرطان 1394، هدايت و راهنمايي بيش از 70 پايان نامه و رساله دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري را عهده دار بوده است.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  مهدی نبوی نیک
  دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳

  با سلام و احترام
  با عرض تبریک به آقای دکتر سهرابی و با آرزوی موفقیت های روزافزون برای دانشگده علوم ورزشی و در نهایت تندرستی و سلامتی جامعه و ارتقاء سطح علمی علوم حرکتی و ورزشی در ایران.

  آخرین اخبار