رونمایی از خودرو فرمول یک دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
رونمایی از خودرو فرمول یک دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

روز شنبه دوم دی ماه 1396 طی مراسمی با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و مسئولین دانشکده مهندسی و همچنین مدیران شرکت ها و سازمان های حامی، از خودرو فرمول یک دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد که توسط یک تیم 17 نفره از دانشجویان طراحی و آماده شرکت در مسابقات فرمول یک دانشجویی 2018 ایتالیا گردیده است رو نمایی گردید.

در این مراسم دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با ابراز خرسندی از این حرکت قابل تقدیر دانشجویان اظهار داشت: این دانشجویان که با وجود همه محدودیت ها و سختی ها این کار ارزشمند را به ثمر رسانده اند به ما درس خواستن توانستن است را دادند. رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تاکید کرد دانش باید به عمل در آمده و برای جامعه سودمند باشد. دانش زمانی به جامعه نشان داده خواهد شد که به کاربست تبدیل گردد. وی این وفقیت را به تمامی اعضاء دانشگاه فردوسی مشهد، اساتید، دانشجویان، مسئولین دانشکده مهندسی و تیم دانشجویی طراحی خودرو سورنا تبریک گفت.

دکتر کافی در مصاحبه با خبرنگار صدا وسیما مرکز خراسان نیز ابراز خرسندی کرد که دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد تلاش کردند تا خودرویی در شان کشور ایران طراحی و برای مسابقات بین المللی آماده نمایند. لازم به ذکر است این اولین خودروی دانشجویی داخلی در کلاس فرمول یک است که در مسابقات بین المللی شرکت خواهد کرد.

801196

801195

801197

801198

801199

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  مهران
  يكشنبه ۳ دي ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰

  خیلی خوب بود تبریک میگم به بچه های مکانیک امیدوارم توی مسابقات هم مقام بیارن

  سپاس

  آخرین اخبار