رئيس دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد

ارسال شده در تاریخ :
رئيس دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد

در حکمی که از سوی دكتر كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد، دكتر رجبی مشهدی، استاد گروه آموزشی مهندسی برق دانشکده مهندسی با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد.

در این حکم آمده است:

ضمن تشكر از تلاش‌هاي ارزنده جناب‌عالي در سمت رياست دانشكده مهندسي دانشگاه فردوسي مشهد و نظر به تجارب و شايستگي‌هاي جناب‌عالي، به‌موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال در اين سمت ابقاء مي‌شويد. تجربه دوره‌های قبلي مسئوليت‌هاي شما در اين دانشكده بزرگ، منجر به تحقق و شکوفایی ارتباط با صنعت و جامعه و ساير اهداف مرتبط با سند راهبردي گرديد و با استفاده از دانش و تجربه اعضاي هیئت‌علمی، كارشناسان، كاركنان و دانشجويان محترم تاکنون قدم‌های مثبتي در اين خصوص در مدت مسئوليت شما برداشته‌شده است. اميد است با همدلي و همكاري مجموعه تحت مسئوليت جناب‌عالي شاهد رشد روزافزون اقدامات مؤثر جناب‌عالي باشيم.

دکتر رجبی استاد گروه آموزشی مهندسی برق دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد و ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه در حال حاضر، معاون پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی در سال‌های 83 الی 87، مسئول آموزش‌های عالی آزاد دانشکده مهندسی در سال‌های 89 الی 90، مدیریت گروه آموزشی برق در سال‌های 91 الی 92 از سوابق اجرایی دكتر رجبي مشهدي می‌باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  هدتنی استاد گروه برق
  چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱

  همکار محترم و عریر اقای دکتر رجبی
  باسلام ابقا شدن شمارا در مقام ریاست دانشکده مهندسی تبریک میگویم.خداوند به شما کماکان توفیق بیشتردر خدمت صادقانه به هموطنان دانشجورا بدهد.

  آخرین اخبار