ساماندهی در دسترسی به پایان‌نامه‌های دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ساماندهی در دسترسی به پایان‌نامه‌های دانشگاه فردوسی مشهد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و كتابخانه مركزي دانشگاه فردوسي مشهد اعلام كرد: دسترسي دانشجويان ديگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي به گنجينه پایان‌نامه‌های اين دانشگاه با محدوديت مواجه شد.

خانم دكتر عباسي رئیس این مرکز، روز يكشنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا دليل جلوگيري استفاده ديگر مراجعان، از پایان‌نامه‌های كتابخانه مركزي اين دانشگاه را حفظ صيانت حقوق معنوي اين دانشگاه و رعايت رويه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري عنوان كرد.

وي افزود: بر اساس اين ممنوعيت كه از تاریخ، 16 دی‌ماه اجرايي شده است مراجعان خارج از دانشگاه نمی‌توانند از پایان‌نامه‌های مركز اطلاع‌رسانی و كتابخانه مركزي دانشگاه فردوسي مشهد استفاده كنند.

وي ادامه داد: مراجعان می‌توانند براي استفاده از پایان‌نامه‌های اين دانشگاه به سايت پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران مراجعه كنند.

پیش‌ازاین دانشجويان و محققان خارج از دانشگاه فردوسي مشهد با پرداخت مبلغي می‌توانستند از پایان‌نامه‌های موجود در مرکز اطلاع‌رسانی و كتابخانه مركزي این دانشگاه استفاده كنند.

دانشگاه فردوسي مشهد، ازنظر قدمت، پس از دانشگاه‌های تهران و تبريز، رتبه سوم كشور را دارد و هم‌اینک شصت و ششمين سال فعاليتش را سپري می‌کند.

22 هزار عنوان پایان‌نامه دكتري و فوق‌لیسانس در گنجينه پایان‌نامه‌های كتابخانه دانشگاه فردوسي مشهد نگهداري می‌شود.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار