قابل توجه دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد متقاضی خوابگاه در سال تحصیلی 98- 97

ارسال شده در تاریخ :

دانشجویان محترم می توانند از تاریخ 22 فروردین لغایت اول اردیبشهت ماه 97 جهت درخواست خوابگاه به شرح ذیل اقدام نمایند.

1.ورود به پورتال دانشجـويي و انتخاب گزينه امور دانشجـويي از منوي اصلی و سپس انتخاب گزينه « امور خوابگاه » از پيوندهاي سمت راست صفحه .

2. مطالعـه دقیق آیین نامه انضباطی خـوابگاهها و همچنین اطلاعیه اداره رفاه دانشجویان (مبنی بر ضرورت پرداخت نقدی اجاره‌بهای خوابگاه اعم از بدهی‌های معوقه‌ی سال‌های قبل و نیز اجاره‌ بهای نیمسال جاری) که پس از تایید آن، گزینه « درخواست خوابگاه» فعال می شود.

*درصورتی که سنوات (مدت مجاز سكونت درخوابگاه ) شما به پايان نرسيده باشد پیغام« قبلاَ درخواستي ثبت نشده است» ظاهر میشود که می‌توانید با انتخاب پيوند «درخواست خوابگاه »، تقاضای خود را ثبت نمایید.

٣. مدت زمان بررسی درخواست شما حداکثر ٤٨ ساعت میباشد و خوابگاه فقط به دانشجویانی که روزانه غیربومي ، غیرشاغل و غیرسنواتی هستنـد و اجـاره بهای نیمسال جاری و نیمسال‌های ما قبل آن را پرداخت کرده‌اند، تعلق می گیرد. و در این صورت پیغـام «تقاضاي شما تأييد شده است» را مشاهده خواهید کرد. در غیراینصورت به اداره رفاه دانشجویان مراجعه نمایید.

* اطلاعیه زمانبندی انتخاب گروه و انتخاب اتاق متعاقباً اعلام خواهد شد.

* بدیهی است کلیه دانشجویان باید در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند و آن دسته از دانشجویانی که به هردلیل موفق به ثبت تقاضای خود نشوند حق انتخاب اتاق نداشته و این اداره هیچ مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.

اداره امور خوابگاهها - دانشگاه فردوسی مشهد

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار