تقدیر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از دبیر اولین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از دبیر اولین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن

دکتر احمد رضا بهرامی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از دکتر مریم مقدم متین، استاد گروه آموزشی زیست شناسی دانشکده علوم و دبیر اولین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن، برای برگزاری شایسته این کنفرانس تقدیر کرد.

اولین سمپوزیوم بین­المللی سرطان نسترن با همكاري دانشگاه فردوسی مشهد، مرکز پیشگیری از سرطان نسترن و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تاریخ 9 مهر و در سالن همایش­های دانشكده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گرديد.

پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان، مدیریت و درمان هدفمند و مطالعات پایه در مورد سرطان از موضوعات و محورهای این سمپوزیوم بود که در قالب این موضوعات، 232 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که پس از پایان داوری، 197 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت و از این تعداد 11 مقاله به صورت سخنرانی و 186 مقاله به صورت پوستر در همایش ارائه شد.

برگزاری کارگاه های علمی با موضوع جداسازی سلول­های سرطانی در گردش خون، توالی­یابی نسل آینده، کشت سلول و القای تومور و روانشناسی سرطان و حضور 10 سخنران از کشور­های آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا، پاکستان و مالزی از امتیازات این همایش بین المللی بود.

لازم به ذکر است خانم دکتر مقدم متین تا کنون سال ها به عنوان مدیر گروه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی جهاد دانشگاهی و همچنین مدیرگروه پژوهشی بیوتکنولوژی سلولی مولکولی، مدیر گروه زیست شناسی و معاون گروه زیست شناسی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد به فعالیت پرداخته است. دبیری کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی و دبیری سمپوزیوم جنبه های مولکولی سرطان از دیگر سمت های اجرایی وی می باشد.

sartan

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار