اولین جلسه کارگروه های امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
   اولین جلسه کارگروه های امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد ،  اولین جلسه کارگروه های امر به معروف و نهی از منکر دانشکده ها و خوابگاه ها در تاریخ 13 آبان ماه در سالن شورای سازمان مرکزی با حضور اعضای کارگروه های امر به معروف و نهی از منکر واحد ها برگزار شد.

در این جلسه که از ساعت 12 آغاز گردید، دکتر یوسفی معاون فرهنگی و اجتماعی و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه، ضمن خیر مقدم به اعضای شورا و کارگروه های امر به معروف و نهی از منکر دانشکده ها و خوابگاه ها به شرح و توضیح منشور اجرایی امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه فردوسی مشهد پرداخت.

وی در ادامه اضافه نمود در اولین فرصت احکام اعضای کارگروه ها صادر خواهد شد و هر دانشکده از هم اکنون می تواند کارگروه خود را تشکیل دهد.همچنین اولویت های معروف و منکر در هر دانشکده توسط این کارگروه ها شناسایی خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام صالحی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به حاضران و ابراز خوشحالی از تشکیل کارگروه های دانشکده ها از همه ی کسانی که در چند سال اخیر با جلسات متعدد در پی تشکیل یک بستر مناسب برای اجرایی شدن این دو فریضه الهی بوده اند تشکر نمود و در ادامه پیرامون روز 13 آبان و اهمیت بزرگداشت این روز توضیحاتی داد.

در ادامه تعدادی از اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پیرامون اجرایی شدن این طرح در دانشگاه پرداختند.

14070

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار