راه اندازی وب سایت انرژی در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
راه اندازی وب سایت انرژی در دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، در راستای صرفه جویی انرژی و بر اساس دستور ریاست دانشگاه، وب سایت انرژی دانشگاه با عنوان بهینه سازی مصرف آب و انرژی دانشگاه فردوسی مشهد و به منظور ابلاغ مصوبات کمیته انرژی و همکاری واحدهای دانشگاه ایجاد و راه اندازی گردید.

آقای محمد ساجدی، معاون فنی مدیریت امور ساختمانها و تاسیسات دانشگاه فردوسی مشهد با اعلام خبر راه اندازی این وب سایت، گفت: هدف از این وب سايت فرهنگ سازی، ارتباط متقابل و سريع بهره برداران و دستگاه نظارت، انتقال سريعتر دستورالعمل هاي اداري و  فني و رويكردهاي دانشگاه، انتقال دغدغه ها و نيازهاي دانشگاه در حوزه انرژي  و در نهايت استفاده از توان علمي و تجربي مخاطبان خصوصاً اساتيد و دانشجويان بوده است.

ساجدی با معرفی امکانات این وب سایت یادآور شد: متوسط دمای شهر مشهد و دمای پردیس دانشگاه برای استفاده جهت روشن یا خاموش کردن موتورخانه ها در این سایت نمایش داده شده است.

وی ادامه داد: بارگذاری دستورالعمل های لازم الاجرا در دانشگاه، اطلاع از قوانین کشوری در حوزه انرژی، ارتباط با دانشجویان و اعضای هیأت علمی برای دریافت پروژه های حوزه انرژی، تهیه گزارش برای نهادهای فرادستی و معرفی طرح های در دست اقدام از دیگر امکانات این سایت می باشد.

معاون فنی مدیر امور ساختمانها و تاسیسات با بیان اینکه در اقدامات اولیه به دنبال انعکاس اقدامات سازنده واحدها در سایت هستیم، اظهار کرد: گزارش بازدیدهای دوره ای از دانشکده ها و معاونت ها در این سایت نمایش داده خواهد شد.

وی در پایان با اعلام اینکه مبحث انرژی یک مسئله همگانی است و همه افراد باید نسبت به آن دغدغه داشته باشند ابراز امیدواری کرد: با همکاری واحدها و دانشکده ها این وب سایت بتواند به عنوان یک سایت مرجع در حوزه انرژی فعالیت داشته باشد.

برای ورود به سایت بهینه سازی مصرف آب و انرژی دانشگاه روی لینک زیر کلیک کنید

http://energy.um.ac.ir/index.php?lang=fa

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار