ایجاد مرکز رفاهی شماره 2 در پردیس دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ایجاد مرکز رفاهی شماره 2 در پردیس دانشگاه فردوسی مشهد

مرکز رفاهی شماره 2 دانشگاه فردوسی مشهد با هدف رفاه حال دانشگاهیان در پردیس دانشگاه فردوسی مشهد ایجاد شد.

دکتر انصاری، مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به هدف دانشگاه از توجه به بخش تغذیه گفت: در جریان فرآیند ارتقای اعضای دانشگاه در حوزه آموزش و پژوهش، نیاز به اعضای هیأت علمی و کارکنانی سالم احساس می شود که بتوانند فعالیتی موثر داشته باشند.

وی با بیان اینکه سلامت دانشگاهیان در 2 حوزه سلامت جسمی و سلامت روان دیده شده است، یادآور شد: توجه به بحث تغذیه از جمله مواردی است که در سلامت جسم دانشگاهیان به آن پرداخته شده است.

ansari_copy2

دکتر انصاری بهبود در حوزه تغذیه را در دو بخش بهبود کیفیت و بهبود در نحوه دریافت دانست و اظهار کرد: ایجاد مرکز رفاهی شماره 2 در پردیس دانشگاه با هدف دسترسی آسان و بدون هزینه اضافی برای دانشگاهیان طراحی شد.

مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه با اعلام اینکه غذای ارائه شده در مرکز رفاهی به صورت 100 درصد با مدیریت مستقیم دانشگاه تهیه می شود، گفت: حفظ کیفیت و ارائه تخفیف به دانشگاهیان از جمله مسائلی است که واگذاری مرکز رفاهی به بخش خصوصی را غیرممکن ساخته است.

وی با اشاره به اینکه آشپزخانه مرکزی مرکز رفاهی شماره 2 دانشگاه آماده بهره برداری شده است، یادآور شد: این آشپزخانه با رعایت تمام اصول ایمنی و بهداشتی طراحی و ساخته شده است.

دکتر انصاری در خصوص نحوه اعمال تخفیف در مرکز رفاهی شماره 2 گفت: این مرکز در طول ماه، 25 پرس غذا با اعمال تخفیف30 درصدی، به شرط سرو در خود مرکز، به کارکنان و اعضای هیأت علمی ارائه می دهد.

وی همچنین در خصوص تخفیف غذای بیرون بر اعلام کرد: تخفیف 30 درصدی تا سقف دو میلیون ریال خرید و تخفیف 10 درصدی تا سقف سه میلیون ریال خرید در مرکز رفاهی شماره 1 و 2 مجموعأ و توامأ اعمال خواهد شد.

دکتر انصاری در پایان از دکتر کافی، رئیس دانشگاه و دکتر باباخانی، معاون اداری و مالی دانشگاه به خاطر پیگیری های به جا و از همکاران مرکز رفاهی شماه 1 و 2 به خاطر ارائه خدمات درخور تشکر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است مرکز رفاهی شماره 2 تا اطلاع ثانوی روزهای شنبه تا چهارشنبه و تنها در وعده ظهر پذیرای دانشگاهیان خواهد بود.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار