افتتاح نمایشگاه " کمی باور" در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
افتتاح نمایشگاه

نمایشگاه " کمی باور" با رویکرد ارائه دستاوردهای دانشجویان کم بینا و نابینا و معلولان جسمی و حرکتی، روز یکشنبه، 22 آذر با حضور دکتر کافی، رئیس و دکتر یوسفی، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح شد.

فرشاد بهشتی، دبیر کانون دانشجویان کم بینا و نابینای دانشگاه با اشاره به هدف برگزاری این نمایشگاه گفت: به نمایش گذاشتن توانمندی های آموزشی، فرهنگی، هنری و ورزشی دانشجویان کم بینا و نابینا و معلولان جسمی حرکتی شهر مشهد یکی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

وی با اعلام اینکه نمایشگاه " کمی باور" در سه بخش فعالیت می کند، اظهار کرد: ابزارآلات کمک آموزشی در حیطه نابینایان و ناشنوایان، اجزای بدن مصنوعی و پروتز های بدنی در بخش آموزشی و تابلوهای نقاشی، عروسک ها، صنایع سفالی و چوبی ساخته دست معلولان جسمی و حرکتی در بخش فرهنگی و هنری به نمایش گذاشته شده است.

دبیر کانون دانشجویان کم بینا و نابینای دانشگاه با معرفی بخش سوم نمایشگاه، یادآور شد: ارائه ورزش های مختص نابینایان مانند شودان( پینگ پنگ شبیه سازی شده)، گل بال و شطرنج نابینایان نیز از دیگر امکانات این نمایشگاه می باشد.

وی ادامه داد: اختتامیه این نمایشگاه روز چهارشنبه، 25آذر برگزار و در مراسمی از نفرات برتر تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکر است نمایشگاه " کمی باور" از روز یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت 8 صبح تا 6 عصر، در مقابل درب شمالی دانشگاه آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

tak14

tak15

tak16

tak17

tak18

hak19

tak20

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار