بازدید بیش از 2800 دانش آموز در سال 94 از دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
بازدید بیش از 2800 دانش آموز در سال 94 از دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، بیش از 2800 دانش آموز مدارس شهر مشهد در 80 گروه دانش آموزی، از ابتدای سال 94 از قسمت های مختلف دانشگاه بازدید کردند.

دانشکده های مهندسی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و کتابخانه مرکزی دانشگاه بیشترین آمار بازدید دانش آموزی را در یک سال اخیر داشته اند.

دانشکده ها و مراکز پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد برنامه های متنوعی برای این بازدیدها که اثرات مثبت و دراز مدتی بر ذهن و شخصیت علمی و فرهنگی دانش آموزان می گذارد، تدارک دیده اند.

دانش آموزان در دانشکده مهندسی پس از شرکت در همایش معرفی رشته های این دانشکده، در تعدادی از آزمایشگاه ها حضور یافته و در پایان در مسابقاتی که توسط دانشکده برای دانش آموزان ترتیب داده می شود، شرکت می کنند.

کتابخانه مرکزی دانشگاه نیز برنامه بازدید از بخش امانت، بخش نشریات، بخش مرجع و بخش اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک را برای دانش آموزان آماده کرده است.

دانشکده ادبیات نیز با آشنا کردن دانش آموزان با کتابخانه دانشکده، آزمایشگاه های موجود در دانشکده شامل آزمایشگاه زبان انگلیسی، آواشناسی و جغرافیا و سایت رایانه به دانش آموزان خدمات ارائه می دهد.

بازدید از موزه زیست شناسی و رصدخانه دانشکده علوم نیز از جمله بازدیدهایی است که برای دانش آموزان علاقه مند طراحی شده است.

لازم به ذکر است دانشگاه فردوسی مشهد در هفته پژوهش و در سایر روزهای سال آماده پذیرش دانش آموزان مدارس مختلف در شهر مشهد و شهرستان های استان می باشد.

15097

15099

15098

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار