نشست شهردار و اعضای شوراي اسلامي شهر سرخس با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
نشست شهردار و اعضای شوراي اسلامي شهر سرخس با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد

نشست اعضای شورای اسلامی شهر سرخس با مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دكتر بهرامي، معاون پژوهش و فناوري، دكتر ملك زاده، مدير دفتر ارتباط علمي دانشگاه و جامعه و دكتر انصاري، مدير امور اداري و پشتيباني دانشگاه، روز چهارشنبه، 2 دی در سالن سورای سازمان مرکزی برگزار شد.

دكتر ملک زاده در اين نشست با اشاره به ظرفيتهاي دانشگاه در زمينه هاي نفت و گاز، منابع طبيعي، گياهان دارويي و همچنين معماري و شهرسازي اظهار داشت: دانشگاه فردوسي مشهد توانايي مدیریت و اجرای بسیاری از پروژه های شهرداری ها را دارا می باشد.

مهندس اميني فر، شهردار سرخس نیز به زمينه هاي همكاري با دانشگاه فردوسی مشهد اشاره كرد و گفت: شهرداري سرخس متمایل به علمي سازي فعاليتها با همكاري دانشگاه فردوسي مشهد می باشد.

اعضای شوراي اسلامي شهر سرخس نيز به ظرفيتهای طبيعی، گردشگری، محيط زيست، قومي و اجتماعي اين شهر پرداخته و نيازهای پژوهشی در اين حوزه ها را مطرح کردند.

این اعضا همچنین مشكلات و نيازمنديهاي اين شهرستان كه نياز به راه حل هاي علمي و مطالعاتي دارد را بازگو نمودند.

در پايان اين جلسه پيش نويس تفاهم نامه اي ميان معاونت پژوهشي و فناوري دانشگاه فردوسي مشهد و شوراي اسلامي شهر سرخس به امضا رسيد.

لازم به ذکر است رئيس و اعضای شوراي اسلامي شهر سرخس پس از این نشست جهت آشنايي با امكانات و ظرفيتهاي دانشگاه، از آزمايشگاه مركزي، پژوهشكده هوا خورشيد، دانشكده كشاورزي و مراكز رشد و فناوري دانشگاه بازديد به عمل آوردند.

16068

16067

16066

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار