موفقيت پايان نامه هاي رشته علم اطلاعات و دانش شناسي دانشگاه فردوسي مشهد در سطح ملي و بين اللملي

ارسال شده در تاریخ :
موفقيت پايان نامه هاي رشته علم اطلاعات و دانش شناسي دانشگاه فردوسي مشهد در سطح ملي و بين اللملي

سه پایان نامه گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه فردوسی مشهد در سال 94 موفق به کسب سه عنوان برتر در جشنواره های ملی گردید.

پایان نامه دکترای سمیه سادات آخشیک، در چهارمین جشنواره اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی، پایان نامه محمد زره ساز، در ششمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پایان نامه محمد نصیری مقدم در جشنواره از پژوهش تا عمل نهاد کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی در سال 94 به عنوان پایان نامه های برتر شناخته شد.

در سال های اخیر علاوه بر تعداد قابل توجه آثار اعضای هیأت علمی گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی به صورت کتاب، مقاله های فارسی و مقاله های انگلیسی در مجله های علمی – پژوهشی و بین المللی، تعداد 19 پایان نامه دانشجویان این رشته نیز در جشنواره های مختلف به عنوان پایان نامه های برتر معرفی شده است.

انتخاب این پایان نامه ها در جشنواره فارابي که يكي از جشنواره هاي علمي مطرح در سطح بين المللي مي باشد و همچنین جشنواره فردوسي (در سطح استان خراسان)، جشنواره پژوهشهاي برتر كتابخانه ملي، جشنواره پايان نامه هاي برتر دانشجويي (ادكا)، جشنواره پژوهشهاي فرهنگي سال و جشنواره سيمرغ انجام شده است.

لازم به ذکر است گروه آموزشی كتابداري و اطلاع رساني (علم اطلاعات و دانش شناسي) دانشگاه فردوسي مشهد، با پيشينه اي به نسبت جوان در سه مقطع كارشناسي (1370)، كارشناسي ارشد (1376) و دكترا (1379) به پرورش كتابداران و اطلاع رسانان پرداخته و اكنون از چهار استاد تمام (بازنشسته)، يك دانشيار، چهار استاديار و يك مربي بازنشسته براي آموزش و پژوهش بهره مي برد.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار