برگزاري سمينار تخصصي «مديريت راهبردي منابع آب: مديريت تعامل و تقابل» در سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان رضوي

ارسال شده در تاریخ :
برگزاري سمينار تخصصي «مديريت راهبردي منابع آب: مديريت تعامل و تقابل» در سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان رضوي

سمینار تخصصی " مدیریت راهبردی آب؛ مدیریت تعامل و تقابل" با تلاش اتاق فکر دولت در دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی، استانداری خراسان رضوی و شرکت مهندسين مشاور هيدروتک توس روز دوشنبه، 14 دی ماه در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی برگزار می شود.

این سمینار با توجه به عدم وجود منابع عمده و جديد براي توسعه منابع آب، تهديدهاي ناشي از افزايش تقاضا و شرايط امروزين مديريت منابع آب در كشور برگزار شده است.

چند وجهي بودن مشكلات، باعث شده است که صرفاً يك نهاد خاص نتواند حلال مشكلات و مسائل باشد و سمینار " مدیریت راهبردی منابع آب" به دنبال ایجاد هماهنگی های کامل میان نهادهای متعدد ذینفع می باشد.

 دکتر انصاری، مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد و مدیر اتاق فکر دولت در خراسان رضوی، دکتر داوری، مدیر تحصیلات تکمیلی و مدیر دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر کاوه مدنی، استاد دانشگاه امپریال کالج لندن و دانشمند برجسته جهان به انتخاب اتحادیه اروپایی علوم زمین در سال 2016 و دکتر حجت امامی، محقق دانشگاه صنعتی دلفت هلند در این سمینار سخنرانی می کنند.

لازم به ذکر است دومين سمينار از «سلسله نشست‌هاي مديريت راهبردي منابع آب با محوريت مديريت تعامل و تقابل» در تاريخ 14 دي ماه 1394 از ساعت 8 الي 13 صبح در محل سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان خراسان رضوی برگزار می شود.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار