بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویی کشور برگزار می شود

ارسال شده در تاریخ :
بزرگترین رویداد  ورزشی دانشجویی کشور برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، سیزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویی کشور در تابستان سال 95 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

وجود بهترين و پيشرفته ترين امكانات و فضاهاي ورزشي استاندارد در دانشگاه فردوسي مشهد و برخورداري ازنيروهاي انساني توانمند و متخصص که سابقه میزبانی مسابقات مهم ورزشی دانشجویی و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور را در کارنامه خود دارند، دلیل میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در سیزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور می باشد.

دانشگاه فردوسی مشهد در دوره قبل دربخش پسران با 9 مقام اولي، 7مقام دومي،7 مقام سومي، 3مقام چهارمي، 7مقام پنجمي، 3مقام ششمي وكسب 200 امتياز دربين يكصدو شانزده دانشگاه و موسسه آموزش عالي ازسراسركشور به مقام قهرمانی دست یافت.

دانشجويان دختر دانشگاه فردوسی مشهد نیز با 5 مقام اولي، 3 مقام دومي، 3 مقام سومي، 1 مقام چهارمي،2 مقام پنجمي، 3 مقام ششمي وكسب  96 امتيازدربين يكصدوشانزده دانشگاه وموسسه آموزش عالي ازسراسركشور در دوازدهمین المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان دختر و پسر دانشجويان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شدند.

بر این اساس مقرر شد سیزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشجویان دانشگاهها در تابستان سال 95 و به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شود.

فعالیت های این رویداد بزرگ در دانشگاه فردوسی مشهد با انتصاب دکتر کافی به سمت سرپرست عالی سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در خرداد ماه 94 آغاز شده است.

میزبانی المپیاد فرهنگی ورزشی به عنوان مهمترین واقعه در جامعه دانشگاهی کشور، افتخاری است که دانشگاه فردوسی مشهد برای دومین بار بدست آورده است

این دانشگاه همچنین تجربه برگزاری موفق ششمین دوره این المپیاد در سال 81 را در کارنامه دارد.

براساس آخرین آمار، دانشگاه در جریان المپیاد میزبان حدود 8000 دانشجو خواهد بود که دانشجویان پسر در 11 رشته ورزشی و دانشجویان دختر در 10 رشته ورزشی به مسابقه خواهند پرداخت.

برای دریافت بیشتر در خصوص سيزدهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان دختر و پسر دانشجويان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی اینجا را کلیک کنید

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار