تقدیر از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به پاس حمایت از انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به پاس حمایت از انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون انجمن های علمی ایران به پاس حمایت های ارزشمند از انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران مورد تقدیر قرار گرفت.

انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران از سال 1373 شروع به فعالیت کرده است و در طول سال های فعالیت خود مجموعه مقالاتی در حوزه های زمین شناسی، فیزیک، شیمی، مهندسی مواد و مهندسی معدن را در فصل نامه ای با درجه علمی پژوهشی به نام انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران به چاپ رسانده است.

دکتر ناصر تجبر، استاد گروه آموزشی فیزیک دانشگاه فردوسی مشهد سردبیری مجله انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران را در طول این 20 سال به عهده داشته است.

دبیرخانه دائمی مجله انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد دائر بوده و همچنین این مجله در سازمان چاپ و انتشارات این دانشگاه به چاپ می رسد.

دانشگاه فردوسی مشهد و ریاست این دانشگاه به پاس مساعدت در تقویت جایگاه ممتاز انجمن های علمی و نقش و جایگاه ویژه انجمن های علمی در ترسیم و تحلیل راهبردهای علمی، مدیریتی و اجرایی کشور تقدیر شد.

لازم به ذکر است برگزاری همایش سالانه انجمن علمی بلورشناسی و کانی شناسی ایران، برگزاری مراسم نکوداشت بزرگان حوزه بلورشناسی و کانی شناسی و برگزاری همایش گوهر و سنگ های قیمتی ایران از فعالیت های این انجمن می باشد. این انجمن همچنین دوره ها و کارگاه های آموزشی همزمان با همایش ها برگزار می کند که اعضای هیأت علمی و دانشجویان علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.cmsi.ir مراجعه کنند.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار