برگزاری اولین نشست کارگروه اجرایی کمیته آموزش، پژوهش و فناوری رویداد مشهد 2017

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری اولین نشست کارگروه اجرایی کمیته آموزش، پژوهش و فناوری رویداد مشهد 2017

اولین نشست کارگروه اجرایی کمیته آموزش، پژوهش و فناوری رویداد مشهد 2017 روز دوشنبه، 5 بهمن در سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این نشست دکتر آهنچیان، دبیر کمیته آموزش، پژوهش و فناوری رویداد مشهد 2017 با ارائه گزارشی از روند برنامه های این کمیته گفت: دانشگاه فردوسی مشهد خط سیاسی خاصی در این جریان ندارد و تفاهم نامه هایی با شهرداری مشهد در خصوص برگزاری بهتر این رویداد در شهر مشهد، منعقد کرده است.

وی با بیان اینکه ستاد علم و فناوری شهرداری مشهد نیز به کمیته آموزش، پژوهش و فناوری سپرده شده است، اظهار کرد: دانشگاه فردوسی مشهد از این فرصت برای ارتباط با جامعه استفاده خواهد کرد.

دکتر آهنچیان خط مشی کمیته را استفاده حداکثری از سرمایه غنی آموزشی و پژوهشی شهر مشهد دانست و یادآور شد: فعالیت های کمیته آموزش، پژوهش و فناوری با مدیریت دانشگاه فردوسی مشهد و با استفاده از همه نیروهای پژوهشی شهر مشهد و حفظ وحدت و یکپارچگی همه نهادهای آموزشی انجام خواهد شد.

وی انتخاب شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 را فرصتی برای این شهر دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان و دست اندرکاران این رویداد باید از این انتخاب، به عنوان سکویی برای پیشرفت شهر مشهد استفاده کنند.

دبیر کمیته آموزش، پژوهش و فناوری رویداد مشهد 2017 هدف آیسسکو از انتخاب شهر مشهد را معرفی یکی از شهرهای قدمی جهان اسلام عنوان و اظهار کرد: رویکرد دانشگاه فردوسی مشهد در این رویداد ارتباط با دستگاه های اجرایی و معرفی دانشگاه به جامعه می باشد.

وی با اشاره به فرصت ارتقای برند دانشگاه فردوسی مشهد در رویداد مشهد 2017 گفت: حمایت از پایان نامه های با موضوعات مشهد 2017 و طرح های اجرایی در سطح شهر مشهد از برنامه های این کمیته می باشد.

در ادامه نشست اعضای کارگروه اجرایی کمیته آموزش، پژوهش و فناوری رویداد مشهد 2017 به بیان پیشنهادات و ارائه نقطه نظرات در خصوص کارکرد این کمیته پرداختند.

17056

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار