تقدیر از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به پاس حمایت از کانون "میثاق با افلاکیان" دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به پاس حمایت از کانون

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی محمد عباسپور، مشاور استاندار در امور ایثارگران استانداری خراسان رضوی به پاس حمایت از کانون "میثاق با افلاکیان" دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

کانون میثاق با افلاکیان دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1392با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، ترویج روحیه و تفکر انقلابی، آشنا کردن دانشجویان با سبک زندگی شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاسیس شد.

برگزاری هفتگی مراسم روایتگری سیره شهدا با حضور خانواده شهدا و راویان 8 سال دفاع مقدس، تولید تصاویر با کیفیت از شهدای دانشگاه فردوسی مشهد، برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی به سبک زندگی شهدا، زیارت مزار شهدای بهشت رضا(ع) خصوصا شهدای دانشگاه فردسی مشهد همراه با خانواده شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، انتشار خاطرات شهدا در قالب های متفاوت و در فضاهای مختلف دانشگاه، برگزاری مراسم متفاوت در کنار مزار شهدای گمنام دانشگاه فردوسی مشهد از جمله فعالیت های این کانون در دو سال گذشته می باشد.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند با عضویت در کانال تلگرامی "کانون میثاق با افلاکیان" از طریق لینک زیر، از اخبار و فعالیت های کانون مطلع شوند.

https://telegram.me/kanoon_misagh
      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار