چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه 3 کشور برگزار می شود

ارسال شده در تاریخ :
چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه 3 کشور برگزار می شود

چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه 3 کشور در دو بخش خواهران و برادران از تاریخ 13 لغایت 24 بهمن در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

دکتر مجدی، رئیس امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه 3 کشور با اعلام این خبر اظهار داشت : این دوره از مسابقات در رشته های والیبال ، فوتسال ،شنا ، دو و میدانی ، تنیس روی میز و شطرنج در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

وی اظهار داشت : مسابقات در دو بخش خواهران و برادران و با مشارکت تیم هایی از دانشگاه های بجنورد، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار و فردوسی مشهد برگزار می شود.

دبیر برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه 3 کشور اعلام کرد: مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات روز چهارشنبه، 14بهمن ساعت 8/30 صبح در محل سالن 22 بهمن پردیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این دوره، رئیس برگزاری مسابقات دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه 3 کشور می باشد.
      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار