دیدار اعضای كانون دانشجويي جمعيت هلال احمر دانشگاه فردوسي مشهد با مسئولان هلال احمر خراسان رضوی

ارسال شده در تاریخ :
دیدار اعضای  كانون دانشجويي جمعيت هلال احمر دانشگاه فردوسي مشهد با مسئولان هلال احمر خراسان رضوی

به مناسبت دهه ي فجر دبیر كانون دانشجويي جمعيت هلال احمر دانشگاه فردوسي مشهد به همراه حجت الاسلام موسويان دبير كانون طلاب جمعيت هلال احمر مشهد مقدس و جمعي از اعضاي كانون دانشجويي و طلاب و سازمان جوانان جمعيت هلال احمر مشهد مقدس با مسئولان جمعيت هلال احمر خراسان رضوي دیدار کردند.

آقاي درزي دبير كانون دانشجويي جمعيت هلال احمر دانشگاه فردوسي مشهد در این دیدار با اشاره به ظرفیت و توان دانشگاه فردوسی مشهد خوستار همكاري هرچه بيشتر جمعیت هلال احمر با دانشگاه فردوسی مشهد شد.

در اين ديدار از دكتراحمدي به پاس خدمات ايشان در راستاي اهداف انقلاب اسلامي و حركت همسوي منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و مديريت هدفمند و ثمربخش جمعيت هلال احمر خراسان رضوي قدرداني شد.

كانون دانشجويي جمعيت هلال احمر دانشگاه فردوسي مشهد در ديدار با آقاي زرگر از همكاري و همياري و مشاوره هاي خردمندانه ايشان در رسيدن جمعيت هلال احمر خراسان رضوي به اهداف عالي نیز قدرداني کرد

در ديدار با حجه الاسلام اسدي نیز از زحمات بي دريغ ایشان در تبيين و تعيين اهداف و رسالت هاي جمعيت هلال احمر خراسان رضوي در راستای انقلاب و آرمان هاي رهبر كبير انقلاب و همچنين تدبير حكيمانه اين بزرگوار در مسايل و مشكلات گوناگون تقدير شد.

18020

18021

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار