برگزاری جشن فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری جشن فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، جشن فجر انقلاب اسلامی با حضور هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه و خانواده های ایشان، عصر روز سه شنبه، 20 بهمن در سالن اجتماعات دانشکده علوم برگزار شد.

دکتر کافی ، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه هیچ مانعی برای تداوم انقلاب وجود ندارد، گفت: نقش دانشگاهیان در پیروزی انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی به همدلی و وحدت مردم در جریان اعتصابات زمان انقلاب اشاره و اظهار کرد: اعتماد به رهبری و یگانگی مردم که با تمام ناباوری هایی که القا می شد مردم را متحد نگه داشته بود،مهم ترین نشانه انقلاب محسوب می شود.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با تاکید بر شرکت دانشگاهیان در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات خاطرنشان کرد: کشور ایران نیاز به مجلسی آزاد، و با فکر بلند دارد که با فراغ بال به منافع ملت بیندیشند.

وی با بیان اینکه دانشگاه فردوسی مشهد همواره در صحنه انتخابات حضور فعال داشته است، در پاسخ به سوال مسابقه مبنی بر دلیل شرکت در انتخابات گفت: ما باید در انتخابات شرکت کنیم تا از آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.

اجرای برنامه های نمایشی، مسابقات سرگرمی، نماهنگ ویژه و اجرای گروه موسیقی مقامی از  تربت جام از دیگر برنامه های جشن فجر انقلاب اسلامی بود.

لازم به ذکر است جشن فجر انقلاب اسلامی همه ساله به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی در سالروز 22 بهمن در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

18025

18028

18027

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار