برگزاری جلسه تقدير از بازنشستگان اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات در سال 1394

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری جلسه تقدير از بازنشستگان اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات در سال 1394

جلسه تقدير از بازنشستگان اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1394 در اداره حفاظت فیزیکی برگزار شد.

اين جلسه با حضور مدیریت حراست دانشگاه ،فرمانده پایگاه بسیج شهید مطهری و تعدادی از نیروهای شاغل در اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه برگزار شد.

در ابتداي جلسه آقای نداف سرپرست اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و خیر مقدم به حاضرین به اهمیت کار انتظامات در دانشگاه پرداخت و تقدیر از نیروهایی که مدت 30 سال خدمت خالصانه در دانشگاه داشته و مسئول برقراری نظم و امنیت در محیطهای دانشجویی بوده اند را یکی از فعالیتهای مهم این اداره دانست. 

سپس آقای ایمن شهیدی ، مدیریت حراست دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر از نقش کلیدی نیروهای انتظامات در محیط دانشگاه تقدیر و اضافه نمود امنیت دانشگاه و آرامش خاطر دانشجویان مرهون فعالیت شبانه روزی نیروهای انتظامات می باشد.و تأکید نمودند با توجه به حوادث اخیر در دانشگاه لازم است نیروها در اجرای شرح وظایف خود بیشتر کوشا باشند.

در ادامه برنامه آقای مدرسی خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی ایراد نمود.

سپس حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جماعت اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه فردوسی مشهد به ضرورت گسترش امنیت در دانشگاه پرداخته و از فعالیت نیروها در ایجاد امنیت تقدیر نمود.

در پايان جلسه ضمن اینکه از 11 نفر بازنشستگان که با خانواده حضور داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.از سه نفر پرسنل انتظامات نیز که در مسابقه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و طرح ارتقاء آن در دانشگاه که توسط واحد فرهنگی اداره انتظامات برگزار شده بود تقدیر گردید.

en2

en1

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار