تقدیر از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به پاس تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به پاس تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف در دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به پاس زحمات دانشگاهیان در تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

این طرح با هدف ایجاد فضای سالم جهت رشد اخلاقی و علمی دانشجویان، ترویج فرهنگ حیا، عفاف و حجاب در دانشگاه، استفاده از شیوه های صحیح اسلامی در برخورد با تخلفات، رعایت مراحل امر به معروف و نهی از منکر متناسب با اولویت در برخورد، رفتار عادلانه و تعیین جایگاه و نفش اداره انتظامات در مواجهه با پوشش نامناسب در دانشگاه فردوسی مشهد تدوین شده است.

طرح حجاب و عفاف در دانشگاه فردوسی مشهد با ایجاد کارگروه های گوناگون در دانشکده ها، رسیدگی درون دانشکده ای به مسائل مربوط به حوزه عفاف و حجاب و جلب مشارکت و استفاده از ظرفیت های انسانی مناسب موجود در هر دانشکده پرداخته است.

براساس اعلام جانشین بازرسی ستاد مرکزی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان در وزارت کشور، طرح حجاب و عفاف دانشگاه فردوسی مشهد دارای نکات ارزشمندی بوده است و حسن اجرای آن به دلیل جامعیت و ملاحظات برنامه های آموزشی، فرهنگی و ایجابی در آن می تواند در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بسیار تأثیرگذار باشد.

لازم به ذکر است این طرح به عنوان یک طرح شاخص برای بهره برداری در سایر دانشگاه ها به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شده است.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار