برگزاری نشست خبری هفتمین همایش بین المللی توسعه و فناوری و اختتامیه دومین کنگره بین المللی افق های نوین در معماری و شهرسازی

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری نشست خبری هفتمین همایش بین المللی توسعه و فناوری و اختتامیه دومین کنگره بین المللی افق های نوین در معماری و شهرسازی

نشست خبری هفتمین همایش بین المللی توسعه وفناوری و اختتامیه دومین کنگره بین المللی افق های نوین در معماری و شهرسازی روز یکشنبه 25 بهمن ماه سال 1394 در دانشکده معماری، شهرسازی و هنراسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد این نشست خبری باحضور دکتر حامد کامل نیا، رییس دانشکده معماری، شهرسازی و هنراسلامی دانشگاه، اعضای هیئت علمی دانشکده ، مسئولین همایش و اهالی رسانه برگزار شد.

در این نشست، دکتر حامد کامل نیا درخصوص اهمیت برگزاری این همایش در شهر مشهد، باتوجه به افق سال2017 و انتخاب شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و گام نهادن به سمت آن و همچنین جایگاه دانشگاه فردوسی مشهد در تحقق این مهم صحبت کرد.

سپس مهندس امینی، دبیر اجرایی همایش، جزئیات بیشتری از برنامه ها، اسپانسرها, استادان, مهمانان داخلی و خارجی را ارائه کرد.

دکتر فیض آبادی،عضو هیئت علمی دانشکده معماری، شهرسازی و هنر اسلامی، در ادامه این نشست خبری به ضرورت برگزاری این کنگره باتوجه به وضعیت کنونی معماری و شهرسازی شهر مشهد اشاره کرد و این همایش را راهی برای هموارتر شدن مسیر آن دانست.

همچنین، دکتر طاهری،معاون و عضو هیئت علمی دانشکده معماری، شهرسازی و هنر اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد  برلزوم همکاری با دیگر دانشگاه های داخلی و خارجی در این زمینه و ارتقای جایگاه مشهد اشاره و تاکید کرد و این همایش را نخستین گام برای حرکت به سمت تحقق اهداف افق سال 2017 مشهد دانست.

لازم به ذکر است هفتمین همایش بین المللی توسعه وفناوری و اختتامیه دومین کنگره بین المللی افق های نوین در معماری و شهرسازی در تاریخ 5 اسفند ماه 94 همزمان با روز مهندس در دانشکده معماری, شهرسازی و هنر اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار میشود.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار