برگزاری جلسه هم اندیشی دبیران و نمایندگان انجمن های علمی با مشاور انجمن های علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری جلسه هم اندیشی دبیران و نمایندگان انجمن های علمی با مشاور انجمن های علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی

جلسه هم اندیشی دبیران و نمایندگان انجمن های علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه فردوسی مشهد با مشاور انجمن های علمی در این دانشکده برگزار شد.

بنا به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه مستقر در دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی این جلسه هم اندیشی ساعت 12 تا 14 در محل سالن شورای شماره دانشکده برگزار شد و دبیران انجمن های علمی و فعالان این حوزه خود را معرفی کردند و به برنامه های انجمن خود را در ماههای آتی بر شمردند.

در ادامه غلامحسین نوعی مدیر دفتر روابط علمی دانشکده و مشاور انجمن ها ضمن ستایش برنامه های متنوع و کیفی انجمن های علمی در دانشکده از همه فعالان تقریر کردند و تقاضا نمودند با برنامه ریزی بلند مدت و میان مدت امکان حمایت دانشکده و نهاد های بیرونی از فعالیتهای اززشمند شما بیشتر فراهم می کردد. ایشان به نگاه جدی دانشکده در ارتقاء و کمک به بالا رفتن کیفیت فعالیتهای علمی اشاره کردند و از دوستان دانشجو تقاضا نمودند از این فرصت فراهم شده به بهترین نحو بهره ببرند.

مشاور انجمن های علمی به ضرورت مستند سازی فعالیتهای انجمن های علمی اشاره نمودند و انتشار نشریات علمی دانشجویی توسط هر انجمن علمی را مهمترین راه در مستند ساختن فعالیتها و دغدغه های فعالان علمی بسیار حیاتی دانستند. ایشان آمادگی خود را برای هر گونه کمک به انجمن های برای ارتقاء این بخش از فعالیتهای علمی در دانشکده بیان نمودند.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار