برگزاری اولین نمایشگاه گروهی هنر روانشناسی

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری اولین نمایشگاه گروهی هنر روانشناسی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، اولین نمایشگاه گروهی هنر روانشناسی به همت انجمن علمی علوم تربیتی، کانون هنرهای تجسمی، جهاد دانشگاهی و دیگر تشکل ها افتتاح گردید.

گاهی یک عکس یا نقاشی مفاهیم زیادی را به بیننده منتقل می کند و تاثیر گذاری بسزایی دارد. از این رو با خلاقیت نقاشان و با توجه به اهمیت سلامت روانی در جامعه و پیوند اختلالات روانی با هنر، در این جشنواره که نمایشگاه آن افتتاح گردیده است، اختلالات برای اولین بار در کشور توسط دانشجویان هنرمند دانشگاه های هنر نیشابور، فردوس مشهد و دیگر هنرمندان سطح مشهد به تصویر کشیده شده است. شما نیز می توانید با دنیای ذهن در این نمایشگاه آشنا شوید .

این نمایشگاه که نمایش آثار هنرمندان گرامی آرزو خوسفی، ابوالقاسم افخم الشعرا، ایمان رضایی، دینا خاکپور، رویا وثوقیان، زینب رضایی، کامران خلیلی، ملیحه بیدکی و محدثه روشن دل می باشد، شنبه 8 اسفندماه 1394 درمحل نگارخانه فردوسی واقع در سه راه ادبیات افتتاح گردید . این نمایشگاه حاصل تلاش های بسیار فراوان کادر اجرایی جشنواره هنر روانشناسی - جناب آقای سید علی متولی حقی، جناب آقای محسن حبیبی، سرکارخانم سپیده حبیب زاده و سرکار خانم اسما مین باشی - در طی یک سال گذشته می باشد.

علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 17 لغایت 20 از این نمایشگاه بازدید نمایند. اختتامیه این نمایشگاه 14 اسفندماه 1394 می باشد.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار