نخستین همایش دانشجویی چالشها و فرصتها در دانشکده مهندسی برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
نخستین همایش دانشجویی چالشها و فرصتها در دانشکده مهندسی برگزار شد

نخستین همایش دانشجویی"چالشها و فرصتها"در روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 اسفند ماه در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مهندسی، این همایش با هدف آشنايي هرچه بیشتر مديران دانشکدۀ مهندسي با نظرات دانشجويان و استفاده از پيشنهادهای آنها در بهبود ساز و کار ادارۀ دانشکده برنامه‌ریزی شده است.

در افتتاحیه این همایش دکتر هاشمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر آهنچیان مدیر دفتر برنامه‌ریزی وتوسعه آموزشی دانشگاه ، هیات رئیسه دانشکده مهندسی باتفاق اعضای هیات علمی دانشکده و داوران و جمع کثیری از دانشجویان حضور داشتند.

در روز اول 8 مقاله و در روز دوم 7 مقاله بصورت شفاهی در آمفی تئاتر ابوریحان بیرونی ارائه شد.

براساس گزارش دبیر این همایش، محورهاي: کيفيت آموزش، پژوهش و ساختار اداری و محیط فیزیکی مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

دکتر افشار فرد گفت: تعداد مقالات پذیرفته شده که در آن فرمت و ضوابط همایش رعایت شده 31 عدد میباشد که 16 درصد آنها حاصل کار دانشجویان تحصیلات تکمیلی و 81 درصد توسط دانشجویان کارشناسی و 3 درصد توسط کارمندان دانشکدۀ مهندسی ارسال شده است.

دبیر این همایش اظهار داشت: دانشجویان گروههای مهندسی ، متالورژی، مکانیک وبرق بیشترین تعداد مقالات را به همایش ارسال نموده اند که 45 درصد به مقالات آموزشی، 6 درصد پژوهشی، 16 درصد مقالات به محیط دانشکده و ساختار اداری و 33 درصد به سایر موضوعات پرداخته شده است.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsi

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار