چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن برگزار شد

چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن با حضور دكتر محمّد كافى رئيس دانشگاه فردوسى مشهد ، دكتر سلمان ساكت رئيس مركز آثارِ مفاخر و اسناد دانشگاه و با حضور ٢٠٠ نفر از اعضاى هيئت علمى و دانشجويان دكترى سراسر كشور و دو رياضيدان برجسته از كشورهاى مجارستان و لهستان به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در هتل طرقبه برگزار گرديد.

دکتر صال مصلحیان دبیر این همایش در گفتگویی با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: دانشکده علوم ریاضی میزبان چهارمین سمینار آنالیز تابعی و کاربردهای آن است که در طی دو روز برگزاری این سمینار ،کارگاه سیستم های دینامیکی و میزگرد برنامه آموزشی جدید دوره دکترای آنالیز ریاضی نیز برای شرکت کنندگان برگزار می شود.

دبیر این همایش اظهار داشت: حدود 150 مقاله برای ارائه به صورت شفاهی و 50 مقاله به صورت پوستر در سمینار پذیرفته شده است

دکتر صال مصلحیان دبیر چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن گفت: اهدای جایزه آنالیز تابعی که هر سال به یکی از دانشجویان جاری و یا دانش آموختگان چهارسال اخیر دکترای آنالیز ریاضی کشور که دارای مقالات شاخصی باشد اهدا می شود نیز از دیگر برنامه های این سمینار است.

لازم به ذکر است چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و 13 اسفند ماه 94 در هتل طرقبه برگزار می شود.

19040

19065

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار