ابقاء سه تن از مدیران دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ابقاء سه تن از مدیران دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در احکامی جداگانه سه تن از مدیران دانشگاه فردوسی مشهد را ابقا نمود .

رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي ضمن تشكر از اقدامات دكتر عبدالرضا جوان جعفري در دو سال گذشته، وی را در سمت ریاست دانشكده علوم اداري و اقتصادي ابقا کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است :

"با توجه به تجارب و شايستگي‌هاي جناب‌عالي، به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي،  تا تفكيك دانشكده هاي علوم اداري و اقتصادي و حقوق و علوم سياسي” كه در برنامه كاري دانشگاه قرار دارد در اين سمت ابقاء مي‌شويد. انتظار دارم در فرصت موجود ضمن پيگيري هاي مجدانه در اعتلاي دانشكده موجود، شرايط تاسيس دانشكده جديد كه خود از عوامل اصلي ايجاد آن بوده ايد، متناسب با شأن دانشگاه ديرينه سال فردوسي مشهد را فراهم آوريد."

دکتر عبدالرضا جوان جعفری، دانشیار گروه حقوق، از سال 92 ریاست دانشکده علوم اداری و اقتصادی را بر عهده دارد.

همچنین دكتر محمد كافي، طی حكمي ضمن تشكر از اقدامات دكتر حسين جعفري ثاني در دو سال گذشته، وی را در سمت دبیر هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی خراسان رضوی ابقا کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است :

" تداوم نظارت كامل و دقيق، توسعه متوازن و كيفيت‌ بخشي به مراكز آموزش عالي استان بزرگ خراسان رضوي  با توجه به سياست هاي كيفي گرايانه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كماكان مورد انتظار است."

دکتر حسین جعفری ثانی، دانشیار گروه علوم تربیتی، از سال 92 دبیری هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی خراسان رضوی را بر عهده دارد.

وی در حكمي دیگر ضمن تشكر از اقدامات و تلاش هاي دكتر عابدين واحديان مظلوم در دو سال گذشته، وی را در سمت مدير همكاري هاي علمي بين‌المللي دانشگاه فردوسي مشهد ابقا کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است :

تمركز بر ديپلماسي علمي براثر تلاشهاي آن مديريت و همكاري تمامي دانشكده ها و واحد هاي دانشگاه منتج به كسب رتبه برتر دانشگاه فردوسي مشهد در تعاملات علمي، پژوهشي و فناوري بين المللي دانشگاه ها، مراكز تحقيقاتي و پارك هاي علم و فناوري گرديد. براي حفظ اين جايگاه و حركت در جهت اهداف متعالي سند راهبردي دانشگاه علاوه بر اقدامات جاري، برنامه هاي فعالانه اي در عرصه بين المللي مورد نياز است كه اهميت آن در شرايط جديد پسا تحريم بيشتر شده وانتظار دارم در دور جديد مسئوليت در اولويت كاريتان  قرار گيرد.

دکتر واحدیان مظلوم، دانشیار گروه مهندسی کامپیوتر ، از سال 1387 مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد را بر عهده دارد.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار