دیدار جمعی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه از روند اجرای طرح کوشش

ارسال شده در تاریخ :
دیدار جمعی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه از روند اجرای طرح کوشش

معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دانشجویی و مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه در دومین روز از آغاز سال نو با حضور در دانشکده ادبیات و علوم انسانی از روند اجرای طرح نوروزی کوشش دیدار کردند.

در این برنامه دکتر هاشمی، دکتر داوری و دکتر ابراهیمی و دكتر ميرزا وزيري ضمن گفتگو با عوامل اجرای طرح، نحوه ارائه خدمات مشاوره ای و رفاهی به شرکت کنندگان طرح را مورد بررسی قرار دادند.

طرح کوشش به همت دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه و با همکاری انجمن های علمی دانشگاه فردوسی مشهد و نظارت دکتر میرزا وزیری عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد از 25 اسفند ماه 94 در دانشکده ادبیات و علوم انسانی فعالیت خود را آغاز کرده است .

این طرح، ویژه دانش آموزان برتر و شامل برگزاری یک دوره مطالعاتی 15 روزه در ایام نوروز 95 می باشد. این دوره مطالعاتی که برای اولین بار در دانشگاه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به صورت طرح آزمایشی برگزار می شود 12 فروردین خاتمه خواهد یافت. در این طرح دانش آموزان نخبه مدارس برتر سطح شهر، ضمن آشنایی با محیط و امکانات دانشگاه فردوسی مشهد به مطالعه مواد درس آمادگی ورود به دانشگاه ها در فضایی آرام و استاندارد می پردازند.

از دیگر امتیازات این طرح برای دانش آموزان، افزون بر برخورداری از فضای مطالعاتی استاندارد می توان به بهره مندی از حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه برای راهنمایی، کلاس های حل تمرین، پذیرایی( صبحانه، نهار و میان وعده) و حضور مربی ورزشی و مشاورهای تحصیلی و بالینی و همچنین حضور افراد واجد رتبه های برترسال های پیش اشاره کرد. ضمن آنکه تجربه حضور در فضای بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه شرق کشور، خود تأثیر به سزایی در اشتیاق و انگیزش افزون تر شرکت کنندگان خواهد داشت.

pic.95.k.2

pic.95.k.3

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار