تجلیل از عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد در همایش برترین های سال 94 در حوزه زنان و خانواده

ارسال شده در تاریخ :
تجلیل از عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد در همایش  برترین های سال 94 در حوزه زنان و خانواده

در همایش " تجلیل از برترین های سال 1394 در حوزه زنان و خانواده که به همت امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی روز یکشنبه 15 فروردین در سالن اجتماعات  استانداری برگزار شد، دکتر فاطمه هادوی، عضوهیأت علمی دانشکده علوم در حوزه علمی مورد تقدیر قرار گرفت.

استاندار خراسان رضوی در این برنامه که مدیران، رؤسای سازمان های مختلف، همچنین دکتر زهره سپهری شاملو، مدیر فرهنگی دانشگاه و دکتر اعظم انصاری، مشاور رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در امور زنان حضور داشتند، ضمن تقدیر از بانوان برگزیده، اظهار داشت: از منظر امام خمینی(ره) بانوان ساختمان حکومت اسلامی هستند و باید با مشارکت در سیاست و احراز مناصب اجرایی به دور از تبعیض های جنسیتی زمینه تعالی کشور را فراهم کنند. وی افزود: دولت تدبیر و امید با فراهم ساختن زیرساخت ها برای حضور موّثر زنان در عرصه های مختلف اجتماعی با رعایت کامل معیارهای اسلامی و شؤونات دینی در مسیر توسعه در حرکت است.

دکتر فاطمه هادوی، استاد گروه زمین شناسی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد و قائم مقام مدیرعامل بنیاد دانشگاهی فردوسی می باشد. وی در سال 1386 هنرستان هادوي و در سال 1388 براي اولين بار خانه رويش هنرستان دكتر هادوي در ايران را برای مهارت آموزي و ايجاد اشتغال براي دختران با نيازهاي ويژه ذهني در مقطع بعد از ديپلم احداث کرده است. دکتر هادوی از سال 1385 بعنوان عضو هيأت امنا و هيأت مديره افتخاری با بنياد دانشگاهي فردوسي همکاری دارد. وی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه فردوسی مشهد و مدرک دکتری را در رشته میکروفسیل شناسی از دانشگاه لندن دریافت داشته است، انتشار تعدادي كتاب و مقاله در مجلات داخلي و خارجي و شركت در كنگره هاي تخصصي بين المللي را در پیشینه علمی خود دارد.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار