ابقای رئیس پژوهشکده فناوری زیستی دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :
ابقای رئیس پژوهشکده فناوری زیستی دانشگاه

در حکمی که از سوی دكتر كافي، رئيس دانشگاه فردوسي مشهد صادر شد، دکتر حسام دهقانی، استاد گروه علوم پایه دانشکده دامپزشکی با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت ریاست پژوهشکده فناوری زیستی دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد.

دکتر دهقانی ضمن داشتن دکتری حرفه ای دامپزشکی دارای مدارک پی اچ دی بیولوژی سلولی و مولکولی تکوینی بوده و دو دوره فوق دکتری" ژنتیک مولکولی" و "بیولوژی سلولی و مولکولی رویان و سلول های بنیادی" را اخذ کرده است.

وی چاپ و انتشار 45 مقاله در نشریات معتبر خارجی و 9 مقاله داخلی، 30 مقاله علمی- پژوهشی ارائه شده در همایش های داخلی و خارجی و ویراستاری علمی یک عنوان کتاب خارجی و ثبت 7 اختراع را در پیشینه علمی- پژوهشی، خود دارد. دکتر دهقانی از سال 92، ریاست پژوهشکده فناوری زیستی را بر عهده داشته، همچنین یک دوره ریاست کارگروه علم، فناوری و نوآوری اتاق فکر استان خراسان رضوی، معاونت آموزشی دانشکده دامپزشکی و مدیریت گروه علوم پایه این دانشکده را نیز در پیشینه اجرایی خود دارد.

وی در حال حاضر ریاست بخش بیوتکنولوژی دانشکده دامپزشکی را نیز بر عهده دارد و عضو کمیته برنامه آموزش دامپزشکی کشور و گروه تخصصی دامپزشکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار