دیدار رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران

ارسال شده در تاریخ :
دیدار رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران

دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به همراه دکتر داوری، معاون دانشجویی، دکتر طاهری، مدیر تربیت بدنی و دکتر ابراهیمی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی در روز دوشنبه 6 اردیبهشت 1395، با امیر جهانشاهی، فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان ارتش دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که در ستاد فرماندهی قرارگاه برگزار شد، دکتر کافی ضمن تبریک روز ارتش و نیروی زمینی به نقش و جایگاه دانشگاه ها و انتظاری که امروزه از آنها می رود، همچنین به برخی از افتخارات دانشگاه فردوسی مشهد در تولید علم و جایگاه آن به عنوان یک دانشگاه فراملی اشاره کرد.

سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور از دیگر مباحث مطرح در این نشست بود. رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اهمیت این رویداد که در تابستان 1395 برگزار خواهد شد، بر بهره مندی از توانمندی های قرارگاه شمال شرق ارتش در جهت برگزاری هرچه بهتر این مراسم تاکید کرد.

امیر جهانشاهی نیز ضمن اشاره به رویکردهای علمی و تحقیقاتی قرارگاه شمال شرق نزاجا،آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه فردوسی مشهد در برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور اعلام کرد. وی، امیر فیروزیان را به عنوان نماینده تام الاختیار آن قرارگاه برای هماهنگی و همکاری با دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص این المپیاد منصوب کرد.

در پایان این نشست، دکتر کافی ضمن تشکر از همکاری فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران، هدیه یادبود و نشان دانشگاه را به امیر جهانشاهی اهدا کرد.

.site-3_1

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار