ساماندهی تردد خودروها در پردیس دانشگاه در نشست شورای دانشگاه فردوسی مشهد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

ارسال شده در تاریخ :
ساماندهی تردد خودروها در پردیس دانشگاه در نشست شورای دانشگاه فردوسی مشهد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

دومین نشست شورای دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1395 با حضور دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، معاونان وی و روسای دانشکده ها، روز چهارشنبه، 8 اردیبهشت در سالن شورای سازمان مرکزی برگزار شد.

دکتر کافی در این نشست با اشاره به در پیش بودن هفته آموزش و روز معلم، همچنین برگزاری جشنواره فناوری نانو در دانشگاه فردوسی مشهد، روزهای پیش رو را، روزهای پرکاری برای دانشگاه دانست و از حاضران برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه ها دعوت کرد.

سپس مرتضی ایمن شهیدی، مدیر حراست دانشگاه در بخش اول سخنانش پیرامون برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در 16 و 17 اردیبهشت در دانشگاه فردوسی مشهد مطالبی را برای حاضران بیان کرد. 

اهمیت و حساسیت آزمون های سازمان سنجش، مسائل و مشکلات برگزاری آزمون ها، ویژگی های آزمون کارشناسی ارشد، چالش های حفاظتی، مهمترین شرایط عوامل اجرایی، آسیب شناسی حوزه های برگزاری آزمون از جمله مواردی بود که ایمن شهیدی در این نشست به آنها اشاره کرد.

بخش دیگر این نشست به موضوع تردد خودرو ها در پردیس دانشگاه و سه شنبه های بدون خودرو اختصاص داشت. ابتدا مدیر حراست دانشگاه، گزارشی در خصوص تردد خودروها در پردیس دانشگاه برای حاضران ارائه کرد.

در ادامه اعضای حاضر در نشست نظرات و پیشنهادهای خود را پیرامون این موضوع ارائه و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان این نشست، مراسم تودیع دکتر علی اکبر مجدی، رئیس پیشین گروه امور دانشجویان شاهد و ایثاگر برگزار شد و از وی به پاس فعالیت های ایشان با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار