گفتگو با سرپرست کل سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

ارسال شده در تاریخ :
گفتگو با سرپرست کل سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

با توجه به برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور در دانشگاه فردوسی مشهد، روابط عمومی المپیاد گفتگویی با دکتر داوری معاون دانشجویی دانشگاه و سرپرست کل سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی انجام داده است. که حاصل این گفتگو به شرح زیر می باشد:

نظرتان را نسبت به برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد بیان نمایید؟

المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان به عنوان مهمترین واقعه در جامعه دانشگاهی کشور است و این افتخاری است که دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان میزبان سیزدهمین دوره آن انتخاب شده است.

با توجه به اینکه این المپیاد در تابستان سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود آیا آماری از تعداد ورزشکاران و دانشگاه هایی که در این المپیاد حضور دارند آماده شده است؟

آمار ورزشكاران شركت كننده تاکنون شامل: ورزشكاران، مربيان و سرپرستان در المپياد دختران حدود 1800نفر و در المپياد پسران حدود 2200 نفر مي باشند.

آمار دانشگاه هاي شركت كننده در المپياد قبل(دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی در سال1393) در بخش خواهران 67 دانشگاه و در بخش برادران 85 دانشگاه حضور داشته اند و دانشگاه فردوسی مشهد نیز با توجه به هماهنگی با اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری میزبانی این تعداد دانشگاه و حتی بیشتر را نیز تدارک دیده است.

دانشگاه فردوسی مشهد برای آماده سازی سالن ها و زمین های ورزشی چه اقداماتی انجام داده است؟

با توجه به ميزباني المپياد از سوی دانشگاه فردوسی مشهد ، بمنظور برگزاري هرچه مطلوبتر و پذيرايي درخور شأن ورزشكاران ، مربیان و سرپرستان و میهمانانی که به دانشگاه فردوسی مشهد می آیند، تمامي اماكن ورزشي آماده سازي و تجهيز شده است.

تمامي خوابگاه ها و سالن هاي غذا خوري به نحو مطلوب تجهيز گرديده، برنامه هاي زيارتي و تفريحي از هم اكنون براي ميهمانان و ورزشكاران تدارك ديده شده است و با توجه به تاكيد آقای دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و سرپرست عالی سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور قرار شد المپيادي برگزار نماييم كه تا كنون توسط هيچ دانشگاهي برگزار نشده باشد و علاوه بر اين با معيارهاي اقتصاد مقاومتي هماهنگ باشد.

آقای دکتر داوری از این که وقت خود را در اختیار ما گذاشتید ممنونیم در پایان اگر صحبتی دارید بفرمائید؟

با توجه به تاکید رئیس دانشگاه برای برگزاری شایسته سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ، ستاد اجرایی سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور از سال 94 کار خود را آغاز کرده است و در بازدیدی هم که مسئولان انجمن های ورزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ار پردیس دانشگاه و اماکن ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد داشتند رضایت خود را تجهیز و آماده سازی سالن های ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد اعلام کردند.

لازم به ذکر است برنامه زمانی سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در دانشگاه فردوسی مشهد به شرح زیر می باشد:

27 تیرماه 1395 ورود تیم های ورزشی خواهران

28 تیرماه 1395 مراسم افتتاحیه المپیاد

5 مرداد ماه 1395 خروج تیم های ورزشی خواهران

10 مرداد ماه 1395 ورود تیم های ورزشی برادران

11 مرداد ماه 1395 مراسم افتتاحیه المپیاد

19 مرداد ماه 1395 خروج تیم های ورزشی برادران

در همین رابطه می خوانیم:

رضایت رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی از امکانات دانشگاه فردوسی مشهد – کلیک کنید

.

کانال سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور

https://telegram.me/joinchat/BVIaKz46u-6P9MDprtou8Q

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار