نشست ستادی گراميداشت هفته خوابگاه ها برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
نشست ستادی گراميداشت هفته خوابگاه ها برگزار شد

دومین نشست ستادی گرامیداشت هفته خوابگاه ها با حضور دکتر خانزادی، مدیر دانشجویی دانشگاه و نمایندگان حوزه های دانشجویی روز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 در اداره امور دانشجویی برگزار شد.

دكتر خانزادی، هدف از اجرای برنامه های هفته خوابگاه های دانشجویی را، ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان، ارتقای كیفیت خوابگاه ها ،مشاركت دانشجویان در نگهداری و حفظ اموال خوابگاه و همچنین بهبود سطح زندگی دانشجویی عنوان كرد.

مدیر امور دانشجویی در ادامه با بیان اینكه هفته خوابگاه ها امسال از 25 تا 31 اردیبهشت برگزار می شود، اظهار داشت :برنامه های هفته خوابگاه ها ی دانشجویی متناسب با عنوان های انتخاب شده برای هر یك از روزها در این هفته اجرا خواهد شد.

وی خاطر نشان كرد: برگزاری مسابقه با عناوین مرتبط با هفته خوابگاه ها  از سوی بخش های مختلف این حوزه از جمله امور فرهنگی، اداره خوابگاه ها، مركز مشاوره، اداره رفاه، اداره تغذیه و تربیت بدنی از جمله برنامه های منسجم ومتنوعی این هفته خواهد بود.

سرپرست اداره خوابگاه ها  نیز در این نشست نصب بنر، تشویق دانشجوی نمونه و اتاق های نمونه خوابگاهی (از نظر بهداشتی و اراستگی از دیگر برنامه های این هفته اعلام کرد و از دانشجویان برای شرکت در برنامه های اجرایی و جشن ویژه هفته خوابگاه ها دعوت کرد.

در هفته آینده، برنامه زمان بندی شده مناسبت های هفته خوابگاه ها از طریق سایت دانشگاه و امور دانشجویی و همچنین پرتال به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار