از اعضای هیأت علمی پیش کسوت دانشگاه فردوسی مشهد تجلیل شد

ارسال شده در تاریخ :
از اعضای هیأت علمی پیش کسوت دانشگاه فردوسی مشهد تجلیل شد

آیین تجلیل از اعضای هیأت علمی پیش کسوت دانشگاه فردوسی مشهد ساعت 13 روز چهارشنبه، 15 اردیبهشت در مرکز رفاهی شماره 2 دانشگاه برگزار شد.

در آغاز این نشست که با حضور هیأت رئیسه، اعضای شورای دانشگاه و اعضای هیأت علمی پیش کسوت برگزار شد، دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خوشامدگویی و تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم، یاد و خاطره درگذشتگان خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد را گرامی داشت.

دکتر کافی اظهار داشت: تمام تلاش سرپرستی دانشگاه پاسداشت و تداوم راهیست که شما آغازگر آن بوده اید و اینکه پرچم دانشگاه فردوسی مشهد روز به روز در اهتزاز تر باشد و جایگاه آن در بین دانشگاه های داخلی و خارجی بالاتر رود.

وی در ادامه به موفقیت دانشگاه در حوزه دیپلماسی، ارتقا جایگاه دانشگاه در نظام های رتبه بندی و همچنین در جذب بودجه عمومی اشاره کرد و افزود : دانشگاه در نظر دارد در جهت تنوع منابع تلاش کند و هدف این است که در 5 سال آینده 50 درصد اعتبارات دانشگاه از منابعی غیر از بودجه دولت تأمین شود.

وی همچنین از تأسیس باشگاه پیشکسوتان دانشگاه فردوسی مشهد و راه اندازی موزه تاریخ و مفاخر دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با تجهیز این باشگاه، حضور پیش کسوتان در دانشگاه افزایش یابد.

دکتر کافی با اشاره به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان کشور و تشکیل نهضت های داوطلبی در سطوح مختلف دانشجو، کارمند و عضو هیأت علمی، از اعضای هیأت علمی پیش کسوت برای برگزاری هر چه بهتر این المپیاد دعوت کرد.

در ادامه، دکتر ساکت، رئیس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه نیز با بیان اینکه پیش کسوتان، سرمایه های اجتماعی و معنوی دانشگاه هستند و با توجه به آماده شدن زیرساخت ها برای بازگشایی موزه تاریخ و مفاخر دانشگاه، بر ارتباط ثمربخش برای بهره مندی از تجربیات و راهنمایی ها آنان و همچنین جمع آوری اسناد هویتی و تاریخی دانشگاه  تأکید کرد.

در این نشست، نشان دانشگاه فردوسی مشهد به همه اعضای هیأت علمی پیشکسوت حاضر در نشست اهدا شد. پذیرایی از حاضران و گرفتن عکس یادگاری پایان بخش این مراسم بود.

.IMG_9370_1

.IMG_9377

.IMG_9389

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار