حضور دانشکده کشاورزی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پارکی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
حضور دانشکده کشاورزی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پارکی مشهد

دانشكده كشاورزی در پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه و دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پارکی مشهد که از 15 اردیبهشت به مدت 5 روز در نمایشگاه بین المللی مشهد بر پاست، توانمندی های تخصصی، علمی و فنی خود را در معرض استفاده موسسات منطقه ای و شهری و نیز شركت های تخصصی و عموم شهروندان بازدید كننده قرار می دهد.

پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه و دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پاركی در مشهد با مشاركت موسسات علمی پژوهشی، از جمله دانشكده كشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد و نیز  شركت های داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی مشهد و به منظور ترویج استفاده از گل و گیاه در بین شهروندان و حمایت از تولیدكنندگان داخلی برگزار می شود. همچنین در این نمایشگاه برنامه های آموزشی برای شهروندان اجرا و در برخی از غرفه ها، گونه های گیاهی و باغبانی به مراجعان و شهروندان اهدا خواهد شد.

پانزدهمین دوره از این نمایشگاه در فضایی به مساحت 15 هزار مترمربع فضای مسقف و 5 هزار مترمربع فضای باز برگزار می شود. این نمایشگاه با حضور غرفه دارانی از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، مازندران، گیلان، تهران، البرز، اصفهان، فارس و مركزی شكل می گیرد.

شركت كنندگان در این دوره از نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در قالب 600 غرفه  تا 19 اردیبهشت ماه جاری در زمینه های گل و گیاه، ادوات باغبانی، نهادهای كشاورزی، تجهیزات پاركی، تجهیزات روشنایی فضای باز و صنایع وابسته در معرض بازدید عموم قرار می دهند.

همچنین آخرین یافته های علمی و تبادل تجربیات در زمینه گل و گیاه، شناسایی و معرفی گونه های نادر گیاهی در كشور ، برگزاری كارگاه های تخصصی در زمینه فضای سبز، نحوه نگهداری گل ها و گیاهان در منازل و سمینار تخصصی فناوری های نوین در زمینه فضای سبز از اهداف و برنامه های جانبی این نمایشگاه به شمار می رود و دانشكده كشاورزی در این برنامه ها مشاركت و حضور خواهد داشت.

علاقمندان می توانند از 15 اردیبهشت ماه از ساعت 17 تا 22 در روزهای عادی و در روز جمعه از ساعت 10 صبح تا 22 از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پاركی دیدن كنند.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار