جشن آموزش و تجلیل از اعضای هیأت علمی دانشكده علوم تربیتی و روان شناسی برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
جشن آموزش و تجلیل از  اعضای هیأت علمی دانشكده علوم تربیتی و روان شناسی برگزار شد

مراسم جشن آموزش و تجلیل از استادان و پیشكسوتان دانشكده علوم تربیتی و روان شناسی ظهر رو چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه سال 1395 ساعت 13 در سالن اجتماعات دانشكده با حضور اعضای هیأت علمی و دانشجویان برگزار شد.

در آغاز این برنامه، دكتر سید امیر امین یزدی، رئیس دانشكده علوم تربیتی و روانشناسی ضمن تبریك روز معلم و هفته آموزش، از فعالیت های صورت گرفته در هفته آموزش دانشكده كه با مشاركت تشكل های دانشجویی انجام شد تقدیر کرد.

در ادامه دكتر جواد صالحی فدردی، معاون دانشكده نیز با تجلیل از انجمن های علمی و تشكل های دانشكده برای برنامه های متنوعی كه در هفته آموزش در دانشكده برگزار كردند، هفته معلم و روز بزرگداشت مقام استاد را به همكاران خود تبریك گفت.

خواندن شعر طنز و اجرای موسیقی سنتی توسط دانشجویان برنامه های بعدی جشن آموزش بود. سپس دكتر كارشكی، رئیس مركز مشاوره و استاد برگزیده دانشگاه در سال جاری، در جایگاه قرار گرفت و هفته معلم رو به همكاران خود تبریك گفت و از اهمیت امر آموزش سخن گفت. تقدیر از اعضای هیات علمی شاغل و بازنشسته و عوامل جشنواره آموزش دانشکده، پایان بخش جشن آموزش در دانشكده علوم تربیتی و روانشناسی بود.

.photo_2016_05_06_12_58_31n

.photo_2016_05_06_12_09_00n

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار