برگزاری آیین تجلیل از جانبازان در دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری آیین تجلیل  از جانبازان در دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد

جانبازان دانشکده مهندسی به مناسبت میلاد مسعود حضرت عباس (ع) و روز جانباز، در روز سه شنبه 22 اردیبهشت از سوی امور فرهنگی این دانشکده تجلیل شدند.

در این آیین که با حضور رئیس و معاون آموزشی و فرهنگی و شش تن از جانبازان دانشکده مهندسی در سالن شورای دانشکده برگزار شد، دکتر رجبی مشهدی، رئیس دانشکده مهندسی، این روز را به جانبازان تبریک گفت و برای آنان آرزوی سلامتی نمود.

دکتر ساده، معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده مهندسی نیز ضمن تبریک این روز اظهار داشت: باید با برگزاری اینگونه مراسم، یاد و خاطره دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال داد.

در پایان، لوح تقدیر و گلدان گلی به رسم یابود به جانبازان تقدیم شد.

دکتر محسن کاهانی، دکتر محمدعلی فنائی شیخ الاسلامی، مهندس مولودیان، مهندس قلی‌زاده، محمد فنودی، محسن حاجی نژاد، مهندس داود موسوی نیشابور و مهندس محمدحسین واحدی از جانبازان دانشکده مهندسی بودند که این مراسم به افتخار رشادت‌های قهرمانانه آنان برگزار شد.

.20160511_095832N

.20160511_095952N

آیین بزرگداشت روز جانباز در دانشکده علوم ریاضی

همزمان باميلاد مسعود حضرت عباس (ع) و روز جانباز ازدونفر ايثارگرجانبازدانشكده علوم رياضي، در روز چهار شنبه 22 ارديبهشت ماه1365 از سوي مديريت اين دانشكده تجليل شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه فردوسي مشهد ، بعد از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام طباطبايي، در این برنامه که با حضور رئيس ، معاون پژوهش وفناوري و معاون آموزشي و فرهنگي همچنين جمعي از اعضای هیأت علمی، دانشجويان وكاركنان دانشکده علوم ریاضی برگزارشد،توسط رئیس دانشكده از قربان معصومي و محمدحسن كاجدار با اهداء لوح و هديه، تقدير شد.

.photo_2016_05_11_13_45_01N

.photo_2016_05_11_13_43_52N

آیین بزرگداشت روز جانباز در دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست

در ساعت 13 روز چهارشنبه 22 ارديبهشت ماه، مقارن با ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، پس از برگزاري نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه دانشكده منابع طبیعی و محیط زیست در مراسمي با حضور مديريت، جمعي از اعضاي هيات علمي،كاركنان و دانشجويان دانشكده از مهندس نويد آستانبوس، همکار جانباز این دانشکده تقدير شد.

.P1010880N

.P1010886N_1

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار