برگزاری جشن بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده علوم ریاضی

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری جشن بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده علوم ریاضی

به مناسبت بزرگداشت نزدیک دو دهه فعالیت ارزشمند دانشكده علوم ریاضی، جشنی با حضور اعضای هیأت علمی و كاركنان شاغل و پیشكسوت این دانشکده در روز پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395در هتل بزرگ طرقبه برگزار شد.

در آغاز این آیین که به همت مدیریت دانشكده و با حضور دکتر یوسفی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر ساکت، رئیس مركز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه، وامام جماعت این دانشكده بر پا شد، دكتر خشیارمنش، رئیس دانشكده علوم ریاضی، با خوشامدگویی به میهمانان، اظهار داشت: "با همت و تلاش اعضای گروه های آموزشی ریاضی و آمار از سالیان دور، دانشكده ای را بنا نهاده ایم كه در جامعه ریاضی و آمار ایران بلكه جهان سر بر سریر عزت و غرور علمی می ساید".

در این نشست برخی از رؤسای پیشین، اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشكده علوم ریاضی به بیان خاطرات خود پیرامون پیگیری های مستمر برای صدور مجوز راه اندازی این دانشکده پرداختند، همچنین گزارشی از فعالیت های چند سال اخیر دانشكده علوم ریاضی در مسیر افتخارآفرینی و ارزش آفرینی ارایه شد.

درادامه این برنامه، دكتر خشیارمنش از دكتر ابوالقاسم بزرگ نیا، به عنوان پدر معنوی و دكتر فائزه توتونیان به عنوان مادر معنوی دانشكده علوم ریاضی با اهداء لوح، تقدیر کرد.

شاهنامه خوانی، پخش كلیپ از سه دوره زمانی قدیم، میانه و کنونی دانشكده و برگزاری ضیافت شام از دیگر برنامه های این جشن بود.

.IMG_11197N_2

.IMG_11199N

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار