مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی، نشست گروه مهندسی متالورژی و مواد را میزبانی کرد

ارسال شده در تاریخ :
مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی، نشست گروه مهندسی متالورژی و مواد را میزبانی کرد

در پی برگزاری سلسله نشست های گروه های آموزشی در مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی، گروه آموزشی مهندسی متالورژی و مواد از ساعت 10 تا 12 روز دوشنبه 27 اردیبهشت نشست گروه خود را در سالن شورای کتابخانه برگزار کرد.

پایان بخش برنامه این گروه، بازدید از نمایشگاه کتاب های درسی از 150 سال گذشته تا امروز بود. بازدیدکنندگان نتیجه برگزاری این نشست و بازدید از بخش های مختلف مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی و نمایشگاه را بسیار ارزشمند ارزیابی کردند و دکتر سجادی مدیر گروه آموزشی مهندسی متالورژی و مواد از دکتر زهره عباسی، رئیس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی برای این ابتکار عمل تشکر کرد .

دراین نشست ها که با دعوت کتابخانه مرکزی انجام می شود، پس از پایان مباحث تخصصی گروه؛ رئیس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی و همکارانشان ضمن خوشامدگویی به اعضای گروه آموزشی میهمان، پیرامون امکانات و پتانسیل های موجود در کتابخانه توضیحاتی بیان کرده و به سوالات احتمالی میهمانان پاسخ داده می شود. در پایان بازدیدی از بخش های کتابخانه انجام می شود تا اعضای هیأت علمی بهتر و دقیقتر از منابع و امکانات مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی آگاه شوند.

هدف کتابخانه مرکزی از برگزاری این نشست ها، برقرای تعامل بیشتر با اعضای هیات علمی می باشد. بدون تردید این تعامل نقش موثری در حضور بیشتر دانشجویان و استفاده بهینه آنان از امکانات موجود در کتابخانه دارد.

.DSCN2044_1n

.DSCN2054_1n

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار